BLOG SAYFASI

30 Ağustos SMS Kısa Mesaj Örnekleri

30 Ağustos SMS Kısa Mesaj Örnekleri

30 Ağustos SMS mesajları ile ülkemizin düşman işgalinden kurtuluşunun ve cumhuriyetimizin temellerinin atılmasının 99. Yıldönümünü kutlayarak sevdiklerinizle bu onurlu ve gururlu günü paylaşabilirsiniz.

Vatansms.com ile teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı tüm sevdiklerinizle birlikte ve toplu sms sistemi aracılığıyla yaşamak ve yaşatmak mümkün. Toplu SMS sistemimizin sağladığı kullanım kolaylıkları ile binlerce kişiye birkaç saniye içinde gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca PlayStore, AppStore ve HUAWEI AppGallery üzerinden indireceğiniz VatanSMS Mobil Uygulaması ile cep telefonu rehberinizdeki kişilere başlıklı toplu sms gönderme ayrıcalığını yaşayın.

VatanSMS ailesi olarak başta Mustafa Kemal Paşa olmak üzere tüm silah arkadaşlarına minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyor, tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarız.

30 Ağustos SMS Kısa Mesaj Örnekleri

Sizler için derlediğimiz kısa ve anlamlı 30 Ağustos mesajlarını SMS mesaj uzunluklarını da dikkate alarak grupladık:

1. SMS Uzunluğunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Kısa Mesajları:

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Aziz Türk milletine özgürlüğümüzü veren Atamızı saygıyla anıyoruz...

Büyük taarruz zaferinin 99. Yıldönümünü gururla kutluyor, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ile anıyoruz.

Memleketimizi esir etmek isteyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır.

2. SMS Uzunluğunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Kısa Mesajları:

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutlar, aziz şehitlerimizi minnet duygularımla anarım.

Tuna Nehri'nin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını, Afrika’nın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

Türk Neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır.

Cumhuriyeti bize armağan eden başta Mustafa Kemal olmak üzere vatanımız için can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet ve başsağlığı dileriz.

Büyük taarruz zaferini ve bağımsızlığımızı bize hediye eden Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve özlemle anıyorum. Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Paşa ve silah arkadaşlarını büyük taarruzun 99. yıldönümünde rahmetle anıyor, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasını sağlayan bu özel gün için kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

30 Ağustos zaferi, tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Tam bağımsızlık duygusunu bize yaşatan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nızı gururla kutluyorum.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 92. yıl dönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, silah arkadaşlarını,

30 Ağustos 1922 zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman mensupları ve bütün vatandaşlarımın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.

Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı, Türk milletinin, ordusu ile birlikte yüce Atatürk'ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır.

Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi, ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

30 Ağustos zaferi ile kurulan ve Türk milletinin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç, istek ve idealimizi bir kez daha ifade ederek  Zafer Bayramınızı kutluyoruz.

Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekânları cennet, ruhları şâd olsun. Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar.

Büyük Zafer’in 99. yılında, milletimizin, tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun mensuplarının, dünya barışının sağlanmasına katkıda bulunmak için yurt dışında üstün başarıyla görev yapan birliklerimizin Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, vatandaşlarımıza selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.

3. SMS Uzunluğunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Kısa Mesajları:

30 Ağustos 1922'de kazanılan büyük zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal'in önderliğinde kazanılan ve kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu büyük zaferin ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı ile kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır.

Millet olarak 30 Ağustos gibi tarihin çetin sınavlarından geçerek perçinlenen birlik, berberlik ve kardeşlik anlayışı içerisinde ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkartacağımıza inancım tamdır. Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin kahraman komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere vatanı bağımsızlığa ulaştıran tüm gazi ve şehitleri saygı ve rahmetle anıyorum.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin fedakarlığıyla daima gurur duyduğumuzu; kahramanlığı, cesareti, disiplini ve başarılarıyla her zaman iftihar ettiğimizi de bir kez daha vurgulamak isterim. 30 Ağustos Zɑfer Bayramı’nda, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atɑtürk’ü, silah ve dava arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN 30 AĞUSTOS İLE İLGİLİ SÖZLERİ

  1. 1. Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur.
  2. 2. Biz Türkler Tarih Boyunca Hürriyet Ve İstiklale Timsal Olmuş Bir Milletiz.
  3. 3. Zafer, Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise, başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.
  4. 4. Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir.
  5. 5. Biz büyük bir devrim yaptık. Bu güzel memleketi bir çağdan alıp yeni bir çağa götürdük.
  6. 6. Türk Neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara