VatanSMS ve Bizi Tanıyın

Toplu Sms Hizmeti kapsamında 2010 yılında İstanbul'da kurulan firmamız, aradan geçen 13 yılda zamanın getirdiği yeniliklere ve çözümlere adaptasyonu, açık ufuklu bakış açısı, profesyonel ekibinin uyumlu çalışması ve daima müşteri memnuniyetini önde tutması sayesinde toplu sms hizmetini on binlerce bireysel ve kurumsal kullanıcıya ulaştırarak sektörel liderliğini korumaya devam etmektedir.

"Her Müşteri Özeldir" prensibiyle yoluna devam eden VATAN SMS, müşteri odağında güncel teknolojileri takip ediyor ve en iyi çözümleri sunmak için sürekli “en iyi” olma gayreti içindedir.

Müşterimizin refransları ve VatanSMS’in adını geniş kitlelere ulaştırıyor olmaları en büyük gururumuz!

Bir yandan altyapı yatırımları, diğer yandan da alanında yetişmiş yazımcı kadrosu, çözüm ekibi ve müşteri temsilcilerimiz ile en iyi toplu sms hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.


Yaptığımız işe büyük bir sevgiyle bağlıyız. En iyiyi başarmak, kuşkusuz en iyilerle çalışmakla mümkün. Çalışanlarımızı en büyük yatırımımız olarak görüyoruz.

Ersin HACIOĞLU

Kurucu Ortak

VİZYONUMUZ

Artan tecrübe ve genişleyen ufkumuzla VatanSoft olarak, yarınların Türkiye’sine ve dünyasına değerler üretmek. İlkeler doğrultusunda hareket eden bir marka olarak, bunu yaparken başta müşterilerimizin ve personelimizin memnuniyetini sağlamak. Değişen teknolojinin hızına erişmek ve üstüne koyarak muasır teknoloji seviyesinin de üstüne çıkmak. Uluslararası pazarda Türkiye’nin gururu olmak.


Yazılımlarımızı yaratmaya başladığımız ilk günden beri, samimi ve pozitif anlayışımızdan ödün vermemek. Profesyonel hayatımızı, daima olduğu gibi, güven vererek sürdürmek. İnsanların hayatını kolaylaştıran yazılımlarımızla öncelikle onların hayatlarına dokunmak, kârlılığı ve kazancı değil, insanlığı birinci planda görmek.


İstanbul ile başlayan maceramızı tüm ülkeye ulaştırdığımız gibi, Türkiye ile başlayan maceramızı da bütün dünyaya ulaştırmak. Mobil yazılımlarımızla dünyada işaret edilen, sayılı markalar arasına girebilmek. Sektörümüzde Türkiye’de kazandırdığımız her başarımızı, sektör liderliğimizi dünyaya da taşımak.


MİSYONUMUZ

Teknolojiyi insan hayatını kolaylaştırmak üzerine kullanırken daima ilkeli daima açık görüşlü ve bilgiye değer veren, müşterilerinin memnuniyetini sağlayan bir marka olmak. Yarınların dünyasına alternatifli çözümler üretmek, güvenilir ve yenilikçi olmak, rekabetçi kimliğimizle öncü olmak. Ekip uyumundan aldığımız gücümüzü müşterilerimizle sıkı iletişimle devam ettirmek.


DEĞERLERİMİZ

VatanSoft olarak hem müşterilerimize hem de ekip arkadaşlarımıza, bir aile olduğumuz fikri ile yaklaştık. Doğru iletişimin yöntemini ve verimli çalışmanın sırrını şeffaflıkta bulduk. Rekabetçi kimliğimizi dinamizmimizle sağladık. İhtiyaçlara çözümler üretme performansımızın bizi bugünlere getirdiğinin farkında olarak daima yenilikçi ve çözümcü olduk.


Markamız, etik değerlere saygı, duyarlılık ve ilkelere bağlılık üzerine kuruldu. Geçen yıllar içerisinde biriktirmiş olduğumuz tecrübe, değerlerimize eklendi, bize bir yol gösterici oldu.


VatanSoft için ekip memnuniyeti, müşterilerimizin memnuniyeti ile aynı platformda düşünüldü. Çalışanlarının haklarına saygılı, onların imkanlarını geliştiren, kaliteli, güvenilir, verimli bir çalışma ortamında bulunmasına değer veren marka olduk. Yola çıktığımız ve el ele yenilikler yarattığımız arkadaşlarımızı aileden bildik. Ve onların mutluluğu ve memnuniyeti için çalışmaya, düşünmeye ve yol almaya devam ediyoruz.


Çalışma Ortamımız

İşini ve insanları seven çalışanları bir araya getirdik. Sonucunda güler yüzlü hizmet veren ve her günü yeni bir fırsat olarak gören bir takım olduk.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara