DERNEK TOPLU SMS SİSTEMİ

Dernekler için Sms Sistemi ile toplantı, kurban bayramı, özel gün, ramazan bayramı, borç-ödeme mesajları, kandil, kermes, etkinlik ve düğün, cenaze duyurularınızı saniyeler içinde SMS mesajı ile gönderin!

Dernek üyelerinize saniyeler içinde Vatan Toplu SMS Sistemi ile ulaşın!

Toplu SMS Fiyatları
dernek toplu sms sistemi

DERNEK / VAKIF ve SENDİKALARA ÖZEL DERNEK SMS PAKETLERİNDEN YARARLANMAK İÇİN ACELE EDİN!

  Sistem Özellikleri ve Ücretsiz Kullanım Desteği

 1. Başlıklı sms sistemimiz ile giden mesajlarda telefon numarası yerine "Dernek Adınız" yazar. Sms başlıkları en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşabilir.
 2. Kolay rehber özelliği, Üyelerinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "Yönetim kurulu", "Kadın Üyeler", "Arh+ Kan Grubu" vb...
 3. Anket ve geri bildirim istekleri: Dernekler, üyelerinin görüşlerini almak ve geri bildirimlerini toplamak için anketler ve anketler hakkında SMS mesajları gönderebilir.
 4. Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, hak kaybınız oluşmaz. İade edilen mesajların takibini de panel üzerinden kolayca yapasınız.
 5. Aldığınız mesaj paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Mesaj paketinizi bitene kadar ve süre kısıtlamanız olmadan kullanırsınız.
 6. Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.
 7. Program kurulumu gerektirmez. Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden sisteme giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz.

  Dernekler, üyelerine birçok farklı türde SMS mesajı gönderebilir.

 8. Toplantı ve etkinlik bildirimleri: Dernekler, üyelerine yapacakları toplantılar, etkinlikler ve diğer organizasyonlar hakkında bilgi vermek için SMS mesajları gönderebilir.
 9. Üyelik bilgileri: Dernekler, yeni üyeliklerin kabul edilmesi, üyelik yenileme tarihleri ve üyelik ücretleri gibi konularda üyelerine SMS mesajları gönderebilir.
 10. Anket ve geri bildirim istekleri: Dernekler, üyelerinin görüşlerini almak ve geri bildirimlerini toplamak için anketler ve anketler hakkında SMS mesajları gönderebilir.
 11. Bilgilendirme ve duyuru mesajları: Dernekler, faaliyetleri hakkında bilgilendirme mesajları, duyuru mesajları ve diğer önemli bilgileri üyelerine SMS yoluyla iletebilir.
 12. Acil durum bildirimleri: Dernekler, acil durumlar veya olağandışı olaylar hakkında üyelerine bilgi vermek için SMS mesajları gönderebilir.
 13. Teşekkür ve kutlama mesajları: Dernekler, üyelerinin başarılarını kutlamak veya katkıları için teşekkür etmek için SMS mesajları gönderebilir.
 14. Bu liste, derneklerin gönderebileceği SMS mesajlarına sadece birkaç örnek vermektedir. Ancak, gönderilecek mesajların üyelere faydalı ve ilgili olması, üyelerin mesajları okumak ve yanıtlamak için istekli olmalarını sağlamak için önemlidir.

  Aktivasyon için Gerekli Belgeler

  1. Abone Sözleşmesi: Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için tıklayın!

  2. Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.).

  3. Görev Belgesi: Dernek başkanı olduğunuzu gösteren karar defteri veya seçim tutanağı örneği gönderilmesi gerekmektedir.
  (Başkan dışında yapılan aboneliklerde başkan tarafından imzalanmış yetki belgesi gerekmektedir.)
  Belgelerde kaşe mecburidir.
 15. ÖNEMLİ BİLGİ!
  Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir.
 16. TEST SÜRECİ
  Abonelik kaydınızın hemen sonrasında paneliniz teste açılır ve 24 saat süreyle hediye SMSleriniz ile gönderim sağlayabilirsiniz. Test süresinin ardından Panel kilitlenir ve SMS gönderimi sadece evrak ibrazı ile geri başlatılabilir.
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara