BLOG SAYFASI

Kadir Gecesi Sms Mesaj Örnekleri 2024

Kadir Gecesi Sms Mesaj Örnekleri 2024

Kadir Gecesi Sms Mesaj Örnekleri 2024

Kadir gecesi, Ramazan ayının son on gününde tekli geceler arasında yer almaktadır. Kadir Suresi ve Duhan Suresi'nde Kadir gecesinin önemine ve bu gecede yapılacak ibadetlerin ne derece faziletli olacağı yer almaktadır.

2024 yılında Kadir Gecesi tebriği yapmak için öncelikle samimi ve içten bir şekilde dileklerinizi iletmelisiniz. Burada dini bir nitelik taşıyan bir geceden bahsettiğimiz için, mesajınızda dini ifadeler kullanmak uygun olacaktır. İşte örnek bir Kadir Gecesi tebriği:

"Allah'ın rahmetinin ve bereketinin en fazla hissedildiği Kadir Gecesi'nde dualarınızın kabul olmasını dilerim. Bu mübarek gecenin tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim. Kadir Geceniz mübarek olsun."

Kadir Gecesi tebriği mesajlarınızı sevdiklerinize, akrabalarınıza, dostalarınıza veya kurumsal olarak SMS ile yollayabilmeniz için ayrıca SMS mesaj uzunluklarına göre de sınıflandırdık:

1 SMS Uzunluğunda Kadir Gecesi Tebriği Mesajları:

Kadir Geceniz mübarek olsun, dualarınızın kabul olmasını dilerim.

Kadir Gecenizde huzur ve bereket içinde olmanızı temenni ederim.

Dualarınızın Rabbim tarafından kabul edilmesini diler, Kadir Gecenizi kutlarım.

Kadir Gecenizde bol bol ibadet etmenizi ve Rabbimden mağfiret dilemenizi temenni ederim.

Kadir Gecenizi en içten dileklerimle kutlar, Rabbimden hidayet ve lütfunu dilerim.


2 SMS Uzunluğunda Kadir Gecesi Tebriği Mesajları:

Kadir Gecenizi en içten dualarım ve samimi dileklerimle kutlarım. Rabbim, bu mübarek gecede dualarınızı kabul etsin ve hayırlara vesile olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecenizi huzur ve bereketle geçirmenizi temenni eder, dualarınızın Rabbim tarafından kabul olmasını dilerim. Bu özel gecede sevdiklerinizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşayın. Hayırlı geceler.

Kadir Gecenizin feyzi ve nuru üzerinize olsun. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, Rabbimden mağfiret ve hidayet dileklerimle selamlarımı iletiyorum. Hayırlı geceler dilerim.

Kadir Gecenizi en samimi dualarım ve içten dileklerimle selamlarım. Dualarınızın, niyetlerinizin ve ibadetlerinizin kabul olmasını temenni ederim. Rabbim, dualarınızı makbul eylesin. Hayırlı geceler.

Kadir Gecenizi en içten duygularımla kutlar, Rabbimden bol bol mağfiret ve bereket dileklerimle selamlarımı iletiyorum. Dualarınızın kabul olmasını ve hayırlı dualarla dolu bir gece geçirmenizi temenni ederim. Hayırlı geceler.


3 SMS Uzunluğunda Kadir Gecesi Tebriği Mesajları:

Kadir Gecenizi en içten dileklerimle kutlar, dualarınızın kabul olmasını ve hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu mübarek gecede Rabbimizin rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Dualarınızı samimi bir şekilde yaparak, kalplerinizin huzurla dolduğu bir gece geçirmenizi temenni ederim. Rabbim, dualarınızı kabul buyursun ve hayatınıza güzellikler versin. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecenizi en içten dualarım ve samimi dileklerimle kutlarım. Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olmasını, ibadetlerinizin makbul olmasını ve Rabbimizin rahmetinin üzerinize yağmasını dilerim. Bu özel geceyi fırsat bilerek, gönüllerimizi arındıralım ve dualarımızı eksik etmeyelim. Rabbim, dualarınızı ve niyetlerinizi kabul eylesin, Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecenizde huzur ve mutluluğu bir arada yaşayın. Rabbim dualarınızı kabul etsin ve sizleri bol bol ibadet etmeye teşvik etsin. Bu mübarek gecede birlikte geçirdiğimiz zamanların anlamını kavrayarak, dualarımızı samimi bir şekilde yapalım. Dualarınızın kabul olmasını diler, Rabbimizin rahmet ve lütfuyla aydınlanmanızı temenni ederim. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecenizi en içten dileklerimle selamlıyor, dualarınızın kabul olmasını ve Rabbimizin rahmetiyle aydınlanmanızı diliyorum. Bu özel gecede, sevdiklerinizle bir arada olmanın huzurunu yaşayın ve dualarınızı samimi bir şekilde yaparak, kalplerinizi arındırın. Rabbim, dualarınızı kabul buyursun ve hayırlı dualarla sizleri kuşatsın. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecenizi en samimi dualarım ve içten dileklerimle kutlar, Rabbimden bol bol mağfiret ve hidayet dileklerimle selamlarımı iletiyorum. Bu mübarek gecede Rabbimizin rahmet ve lütfu üzerinizde olsun, dualarınız kabul olur ve hayırlara vesile olur inşallah. Dualarınızın ve niyetlerinizin Rabbim tarafından kabul olmasını diler, Kadir Geceniz mübarek olsun.Toplu SMS gönderme sistemi ile Kandil mesajı göndermek oldukça kolaydır. Bu sistemler aracılığıyla, sevdiklerinize tek bir işlemle aynı mesajı toplu olarak gönderebilirsiniz. İşte toplu SMS gönderme sistemi ile Kandil mesajı gönderme adımları:

Güvenilir bir toplu SMS gönderme hizmeti sağlayıcısı seçin ve hesap açın. Alıcılarınızın cep telefonu numaralarını, toplu mesajı göndermek istediğiniz alıcılar listesine ekleyin. Oluşturduğunuz Kandil mesajını, toplu mesaj gönderme hizmetinin arayüzünde yazın. Mesajınızı göndermek için "Gönder" butonuna tıklayın. Mesajınız, belirlediğiniz tarihte ve saatte, tüm alıcılarınıza aynı anda ulaşacaktır. Unutmayın, toplu SMS gönderme hizmetleri ile mesajınız tüm alıcılara aynı şekilde ulaşacağı için, mesajınızı genel ve herkesin kabul edebileceği bir dille yazmaya özen gösterin. Ayrıca, mesajınızı kişiselleştirerek özel bir not da ekleyebilirsiniz.

- Kadir geceniz mübarek olsun.

- Kadir geceniz nurlansın.

- Allah Kadir gecesini idrak edenlerden eylesin.

- Bu gece ibadet gecesidir, af olunmamız dileğiyle...

- Allahım, Sen bizleri her zaman hakkı tutup kaldırma peşinde, mülk ve melekut alemiyle alakalı duyup hissettiklerini başkalarına duyurma iştiyakıyla yanıp tutuşan diğergamlardan eyle Ya Rabbi!

- Allahümme inneke afüvvün tühıbbü'l-afve fa'fu annî: Allah'ım sen çok affedicisin, affi seversin, beni affet. Kadir geceniz mübarek olsun.

- Bin aydan daha hayırlı Kadir geceniz mübarek olsun.

Sevdiklerinize Kadir Gecesi'ni kutlamak için kısa ve anlamlı bir mesaj gönderebilirsiniz. İşte örnek bir mesaj:

"Kadir Geceniz mübarek olsun. Yüce Allah dualarınızı kabul etsin, kalplerinize huzur ve mutluluk dolsun. Hayırlı geceler."

Bu gibi kısa ve anlamlı mesajları sevdiklerinize göndererek Kadir Gecesi'ni kutlayabilirsiniz. Ayrıca, mesajlarınızı toplu sms gönderme hizmeti ile olarak gönderirken kişiselleştirebilir ve özel bir not ekleyebilirsiniz. Unutmayın, küçük bir mesaj bile sevdiklerinize verdikleri önemi hissettirebilir ve bu özel gecenin anlamını pekiştirebilir.

- Kim Kadir gecesini, faziletine inanarak ve alacağı sevabı Allah'tan bekleyerek ibadet ve taatla geçirirse geçmiş günahları bağışlanır. (Buhârî, Kadir, 1) Kadir geceniz mübarek olsun.

- Allah'ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Kadir geceniz mübarek olsun.

- Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Kadir geceniz mübarek olsun.

- Allah'ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

- Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

- Allahım, Sen bizleri dur-durak bilmeden sürekli koşan, Hak'ka yürüyenlere yürümenin âdâbını öğreten, iç dünyası itibarıyla her zaman ocaklar gibi cayır cayır yanan ve yanarken de asla gam izhar eylemeyen; eyleyip ağyârı âhına âgâh kılmayı düşünmeyen her zaman içten içe yanan ve kendine sığınanların ruhlarına hararet üfleyen kullarından eyle Ya Rabbi!

- Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere..

- Allahım, Kendi gayret ve aktivitelerimizin yanında, senin tevfik ve inayetine de fevkalâde önem verelim. Her hareketimizde rızana mazhar olma yollarını araştıralım. Senin inayetine vesile sayılan birliğe-beraberliğe olağanüstü ihtimam gösterelim Ya Rabbi!

- Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

- Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin

- Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Kadir gecesinde eller semaya açılır ve günahların affı için Allah'a yalvarılır. Nafile ibadetler arttırılır ve Kur'an-ı Kerim okunur. Çokça istiğfar edilir ve umut edilir ki geçmişte yapılan günahlar af olunur. Bu gecede sevdiklerinize dua ve hatırlatma niyetiyle VatanSMS ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden gönderebileceğiniz kadir gecesi mesajları derledik. İşte eşe dosta gönderebileceğini Kadir gecesi mesajları:

- Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

- Hayırlı Kandiller... Yüce Rabbim bu güzel gecede bizlere onun rızasını kazanacak ameli versin, Kadir geceniz hayırlı olsun.

- Yüreğine bin damla serpilsin ki yüreğin ferahlasın, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun ki huzur dolu bir yaşamın olsun, bu mübarek Kadir gecesinde tüm dualarınız kabul olunsun.

- Allah'ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber'ine vasıl eylesin. Kadir geceniz mübarek olsun…

- Arşı Ala'nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Kadir Geceniz mübarek olsun. Kadir Gecenizi tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

Sevgili Anneciğim, Kadir Gecemiz Mübarek olsun. Allah bu hayırlı geceyi kurtuluşumuza vesile kılsın.

Allah'ım İslam Ümmetini bin aydan daha hayırlı kılınan Kadir Gecesinin hürmetine bir araya getir. Aramızdaki ihtilafları bitir. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

“Şüphesiz, biz onu (Kur'an'ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen ne bileceksin! Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır.” (Kadir Suresi 1-3) Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz Mübarek Olsun!

Kadir Gecenizi hayırlara vesile olsun. Sizin ve ailenizin kandilini kutlar, bu aziz günde dualarınızı beklerim.

Değerli kardeşim, Kadir Gecemiz mübarek olsun. Allah sevdiklerimizle cennette buluşmayı nasip etsin.

Ey Rabbim şu sonsuz merhamet ve rahmetinden bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarında eyle bizi. Amin! Kadir Geceniz hayırlı olsun.

O gecede melekler ve Cebrail Rablerinin izniyle her iş için arka arkaya iner. O gece, tan yerinin aydınlanmasına kadar bir selâmettir.'

Bugün еllеrinizi hеr zаmаnkindеn dаhа çok аçın. Avucunuzа mеlеklеr gül koysun, yürеğiniz coşsun. Kаdir gеcеniz hаyırlаrа vеsilе olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun. Umutlarınız gerçek olsun. Acılarınız unutulsun. Dualarınız kabul ve mübarek Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize, bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Hayırlı kandiller.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde düşen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz kutlu olsun.

Bu gibi samimi ve içten dileklerle sevdiklerinize Kadir Gecesi tebriği yapabilirsiniz. Ayrıca, mesajınızı kişiselleştirerek özel bir not da ekleyebilirsiniz.

Kısa ve Öz Kandil Mesajları

Bu gece dua vakti, bu gece münacat vakti. Şimdi elleri semaya açıp gönlünden geçirdiğini rabbinden iste. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun. Dualarda buluşmak dileğiyle...

Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini hakkıyla eda edip son nefeste imanla emaneti teslim etmeyi Rabbim cümle Müslümanlara nasip etsin. Kadir Gecemiz Hayır Olsun, Bereket Olsun...

Kur'an'ın indirildiği bu hayırlı gecede Kur'an'a sarılıp göz yaşları içinde Allah'tan af dileyeceğiz. Allah herkesin dualarını kabul, ibadetlerini makbul buyursun. Hayırlı Kandiller...

Kandilimiz mübarek olsun, Kadir Gecemiz hayırlı olsun. Allah bu gece yapacağımız bütün duaları dergah-ı izzetinde kabul buyursun.

Sizin ve kıymetli ailenizin Kadir Gecesini kutlar, iyilik ve esenlikler dilerim. Hayırlı Kandiller...

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara