BLOG SAYFASI

Kurban Bayramı Sms Mesaj Örnekleri 2024

Kurban Bayramı Sms Mesaj Örnekleri 2024

Kurban Bayramı Sms Mesaj Örnekleri 2024


2024 yılının bu bayramda siz de sevdiklerinizi, tanıdıklarınızı, akrabalarınızı, çalışanlarınızı, öğrencilerinizi, müşterilerinizi bir kutlama mesajı metni ile mutlu etmek ve bayramını kutlamak istiyorsanız teknolojinin nimetlerinden faydalanarak tek tıkla binlerce kişiye toplu sms göndermek için burada sizin için derlediğimiz kısa ve öz bayram mesajı metinlerini kullanabilirsiniz.


EN GÜZEL KURBAN BAYRAMI SÖZLERİ VE FARKLI BAYRAM MESAJLARI ÖRNEKLERİ...


Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun...


Kurban Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.


Kurban Bayramı mesajlarınızı sevdiklerinize, akrabalarınıza, dostalarınıza veya kurumsal olarak SMS ile yollayabilmeniz için ayrıca SMS mesaj uzunluklarına göre de sınıflandırdık:


1 SMS Uzunluğunda Kurban Bayramı Mesajları:

Kurban Bayramınız mübarek olsun. Rabbim kabul etsin dualarınızı.

Bayramınız kutlu olsun. Sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar.

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kurban Bayramı sevinciyle dolu olsun hayatınız.

Sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur dolu bayramlar dilerim.


2 SMS Uzunluğunda Kurban Bayramı Mesajları:

Kurban Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı bayramlar dilerim. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler sizinle olsun.

Bayramınız kutlu olsun, sağlık ve huzur dolu günler sizinle olsun. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Rabbim dualarınızı kabul etsin.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk dolu bayramlar dilerim. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı bayramlar olsun. Sevdiklerinizle birlikte huzur dolu günler geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun.

Bayramınız mübarek, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Dualarınızın kabul olması temennisiyle, hayırlı bayramlar dilerim. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler sizinle olsun. Bayramınız kutlu olsun, Rabbim dualarınızı kabul etsin.

Kurban Bayramınız kutlu, sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur dolu günler geçirmeniz dileğiyle. Rabbim dualarınızı kabul etsin, bayramınız mübarek olsun. Hayırlı bayramlar, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle.


3 SMS Uzunluğunda Kurban Bayramı Mesajları:

Kurban Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı bayramlar dilerim. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler sizinle olsun. Bu bayramda sevdiklerinizle bir araya gelip mutlu anlar yaşamanızı temenni ederim. Dualarınızın ve ibadetlerinizin makbul olmasını diler, Rabbimden hayırlı günler niyaz ederim. Bayramınız mübarek olsun, sevgi ve hoşgörü dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

Bayramınız kutlu olsun, sağlık ve huzur dolu günler sizinle olsun. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Rabbim dualarınızı kabul etsin, hayırlı bayramlar dilerim. Sevdiklerinizle bir araya gelerek bayram coşkusunu paylaşmanızı temenni ederim. Sağlık ve mutluluk dolu günler geçirmenizi dilerim.

Kurban Bayramınız kutlu, sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur dolu günler geçirmeniz dileğiyle. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, bayramınız mübarek olsun. Sevgi, hoşgörü ve paylaşımın bol olduğu, aile bağlarının güçlendiği bir bayram geçirmenizi dilerim. Hayırlı bayramlar, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu anılar biriktirmeniz dileğiyle.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk dolu bayramlar dilerim. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, sevgi ve şükürle dolu bir bayram yaşamanızı temenni ederim. Bayramınız kutlu olsun, sevdiklerinizle birlikte huzur içinde geçen günler, bereketli sofralar ve samimi duygularla dolu olsun.

Bu mübarek Kurban Bayramı'nda dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, samimi niyetlerinizle Rabbimizin huzuruna çıkın. Koruyucu melekler, avuçlarınızın içine umut çiçekleri döksün, kalplerinize ve bedeninize ilham versin. Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...


Kurban Bayramının milletimize, İslam alemine ve hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını dilerim.


Kurban Bayramı'nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.


Kısa ve öz Kurban Bayramı tebrik mesajlarını Toplu SMS ile binlerce kişiye saniyeler içinde kendi adınızla sms olarak yollayın


Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun…


Barış, sağlık, mutluluk, kardeşlik ve huzur dolu bir dünya ümidiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Bayram günleri, maddi ve manevi dayanışmanın; sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın da doruğa ulaştığı günler olsun. Bayramınız mübarek olsun.


Bayramın dili yok. Olsaydı insanoğluna ‘barışın, affedin ve sevin' derdi. Siz bu sessiz çağrıya kulak verin. Bayramınız kutlu olsun


Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.


Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun! 


Bil ki sevmeyi bilmeyen huzuru da bulamaz. Bu bayram evinizden sevgi ve huzur eksik olmasın. İyi bayramlar...


Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Kurban Bayramın mübarek olsun!


Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! 


Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!


Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun…


Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.


Birlikte geçen mutlu günlere özlem duyduğumuz bu bayramı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle. Mutlu bayramlar…”


Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.


Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Bu bayramın birlik-beraberlik, kardeşlik, saygı-sevgi getirmesi dileğimizle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun. 


Bu değerli Kurban Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.


Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.


Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN...


Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.


Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.


Dilden gelen gönüldense, dokunur başka gönüllere... En içten dileklerimle bayramını kutlar, bu bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim.


En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.


En içten dileklerim ile Kurban Bayramı'nızı tebrik ederim. Sağlık ve sıhhat ile daha nicelerine ulaşmak dileği ile!


Evinize gül kokusu essin, kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...


Hafif bir rüzgar dalgalandırır denizi… Bir güzel söz de güzelleştirir insanları… Yüzünden gülümseme, evinden bereket eksik olmasın. Bayramın mübarek olsun”


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız..


Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.


Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.”


Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum…


Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.


Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...


Hüznünü bir kenara bırak, bugün bayram.. Sevincin daim, huzurun yerinde olsun.. İyi bayramlar”


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.


Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. Kurban Bayramınız mübarek olsun...


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...


Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Mübarek Kurban Bayramı'nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!


Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…


Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…


Ne şanslıymışımız, dostlarla olduğumuz günlerde. Bir kez daha öğrendik sağlık en büyük şükür sebebiymiş. Dilerim son olsun… İyi bayramlar.


Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Kurban Bayramınız mübarek olsun…


Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.


Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.


Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, Kurban Bayramı'nızı tebrik ederim”


Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun


Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun...

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara