BLOG SAYFASI

Kurumsal Sms Gönderme

Kurumsal Sms Gönderme

Günümüzde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren çok fazla sayıda işletme bulunmaktadır ve bu işletmeler birbiri ile daima rekabet halindedir. Bu rekabet ortamında kurumlara büyük avantaj sağlayan toplu sms  gönderme sistemi, her telefona kısa sürede ulaşabilme özelliği ile en çok tercih edilen iletişim yöntemlerinden biridir.


Özellikle tanıtım ve kampanya bilgilendirmeleri için firmalara, hem ekonomik hem de etkin bir iletişim kolaylığı sunmaktadır. Aynı zamanda Kurumsal mesaj yöntemi ile firmalar, toplu sms sistemini kendi yazılımlarına veya web sitelerine SMS Api ile entegrasyon yaparak müşterilerine, kampanya kodu, takip ve doğrulama kodları, randevu hatırlatma bilgileri gibi içerikleri de otomatik olarak göndererek güvenli şekilde hizmetlerini sürdürebilmektedir. Bunun yanı sıra belediyeler, hastaneler, okullar gibi birçok kamu kurumu da toplu bilgilendirmeler yapmaları adına başlıklı toplu sms gönderme hizmetinden yararlanmaktadır.


Hizmet sektöründe kurumsal marka imajı önemli bir yere sahiptir. Marka imajı, bir firmanın güvenilir oluşunu ve prestijini göstermektedir. Marka unvanını belirterek gönderilen mesajlar sayesinde hem marka bilinirliği hem de firmaya güvenilirlik artarKurumlar, ihtiyaçlarına uygun sms paketlerinden birini seçerek kendi unvanlarına göre, gönderici adını içeren başlıklı sms gönderebilirler.


İleri tarihli seçim yaparak, özellikle randevu hatırlatmak ya da müşterilerin özel günlerini kutlamak için istenilen tarihte gönderim gerçekleştirebilirler. Tüm bunların yanında anket ve değerlendirme amaçlı da gönderim sağlayarak müşteri memnuniyeti hakkında geri dönüşler alabilirler. Her firmanın ihtiyacına göre hazırlanmış kurumsal sms paketleri kullanarak maliyet ve etkinlik hesabı yapıldığında en kazançlı haberleşme yöntemi olarak pazarlama ve iletişim yöntemidir. Toplu sms fiyatları her bütçeye hitap edebilecek düzeydedir ve en hesaplı yollardan biridir.


VATANSMS ailesi olarak bizler, on binlerce kurumsal müşterimize ve kamu kurumumuza, uzun yıllardır hizmet etmekten büyük gurur duymaktayız. Her geçen gün ailemize katılan müşterilerimize, ücretsiz kurulum ve aktivasyon olanağı sağlayarak, üyelerimize özel olarak atanan temsilcilerimizle kısa sürede, hızlıca çözümler sunmaya ve her yeni müşterimiz ile ailemizi genişletmeye devam etmekteyiz. Henüz karar aşamasındaysanız ve siz de itibarınızı arttırmak, müşterilerinizle iletişimde kalmak ve hedef kitlenizi büyütmek için VATANSMS’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Editör: Nurcan SARI

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara