OpenCart SMS Modülü - OpenCart SMS Entegrasyonu

OpenCart SMS modülü ile tüm üyelik ve tüm sipariş durumlarında hem müşterinize hem de yöneticiye sms yollayın. Sisteminize kolayca entegre edin.

  OpenCart SMS Modülü ile Otomatik SMS Gönderin

 1. Vatan SMS modülü ile E-ticaret sitenizde müşterilerinizi bilgilendirmek için tüm sipariş ve üyelik durumlarında hem müşterinize hem de ilgili kişilere artık SMS gönderebileceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ileri seviye ayar ve özellikler ile anlık anlık sipariş durumu, kargo durumu, üyelik bilgisi, kişiye özel mesaj veya toplu SMS gönderimi gibi seçenekler ile sizlere Open Cart için harika çözümler sunuyoruz.
  opencart sms modülü


  Ücretsiz üyelik oluşturarak OpenCart Sms gönderme modülünü hemen deneyin.
  VatanSMS aboneliği ve OPEN CART sms paketini sisteminize entegre etmek veya test etmek tamamen ücretsizdir.
  Oluşturacağınız üyelik herhangi bir taahhüdü içermez.
  Risk yok! OpenCart eklentimizi size hediye edeceğimiz sms kredinizle deneyin. Satın almak veya herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuz yok!

  ŞİMDİ ÜCRETSİZ ÜYE OL ve DENE

  VatanSMS OpenCart SMS Modülümüzün Özellikleri

  • Yeni üyelikte, belirlediğiniz numaralara SMS ile bilgilendirme gönderin.
  • Yeni üyelikte, üye olan müşteriye SMS ile “Hoş Geldiniz” mesajı gönderin.
  • Yeni sipariş geldiğinde, sipariş veren müşteriye SMS mesajı gönderin.
  • Ürünün sipariş durumu değiştiğinde müşterinize her bir durum için ayrı ayrı mesaj gönderebilirsiniz. (Hazırlanıyor, beklemede, kargoya verildi veya iptal edildi..)
  • Sipariş iptal edildiğinde belirlediğiniz numaralara SMS gönderebilirsiniz.
  • Müşterinizi seçerek kişiye özel mesaj gönderin
  • Ürün seçerek ilgili müşteriye özel sms gönderin
  • Tek bir numaraya veya toplu numaralara Başlıklı Toplu Sms gönderin.
  VatanSMS, OpenCart SMS Gönderme modülümüz ile tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek SMS modülü ile çok daha fazlasınız gerçekleştirmeniz çok kolay.

  OpenCart SMS Eklentisi Kurulumu

 2. VatanSMS Ücretsiz OpenCart eklentisini sisteminize entegre etmek çok kolay. OpenCart hesabınızda Marketplace/Extensions kısmından "VatanSMS" yazarak OpenCart SMS Modülümüze kolayca ulaşın. Kurulumdan sonra Vatan Sms hesap bilgilerini girmeniz, hangi alanlara entegre edeceğiniz ve sms şablonlarını ayarlamanız yeterlidir. Kurulum desteği için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

OPENCART KURULUM VİDEOSU

OPENCART KURULUM VİDEOSU
Youtube kanalımızdan izlemek için tıklayınız.

OPENCART KURULUM AŞAMALARI

1.Adım

Eklentiler – Eklenti Yükle sayfasına girip, “Yükle” ‘ye tıklayarak VatanSMS eklentisini seçiniz ve Aç butonuna tıklayarak yüklemeyi başlatınız.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 1

Eğer eklentiyi ilk defa yüklediyseniz ; “Eklenti başarıyla kuruldu” uyarısı alırsınız. Güncelleme yapıyorsanız; “Eklenti başarıyla güncellendi” uyarısı alırsınız.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 2
2.Adım

Eklentiyi yükledikten sonra Eklentiler – Filtre – Modüller ‘e tıklayınız.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 3
3.Adım

Açılan sayfada VatanSMS eklentisini bulup önce “+” işaretine tıklayıp kurunuz , sonra Kalem ikonuna tıklayıp eklentiyi yapılandırınız.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 4
4.Adım

Giriş sekmesinde VatanSMS bilgilerimizi girmektedir. Kullanıcı NO : 5 Haneli Müşteri Numaranız; Kullanıcı Adınız : Panelden alabileceğiniz API Kullanıcı Adınız Kullanıcı Şifreniz : Panelden alabileceğiniz API Şifreniz SMS Başlığı : Onaylı Gönderici adınız/başlığınız /Orjinatör

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 5
5.Adım

SMS almak – göndermek istediğiniz durumları seçmek ve aktifleştirmek için SMS Ayarları sekmesini kullanabilirsiniz. Aktifleştirdiğiniz durum için mesaj içeriğini de yazmanız gerekmektedir. Kullanabileceğiniz parametreler (müşteri adı soyadı , mail , telefon no vb.) mesaj şablon kutusunun hemen altında belirtilmiştir.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 6
6.Adım

Eklenti ile manuel olarak bir veya birden fazla kişiye mesaj göndermek için “Manuel Özel SMS” sekmesini kullanabilirsiniz. Not: Birden fazla numaraya mesaj gönderecekseniz aralarına virgül koymanız gerekmektedir.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 7
7.Adım

NOT: Bu kurulumları tamamladıktan sonra eklentiyi çalıştırabilmeniz için ; Eklentiler -> Modifikasyonlar sekmesine tıklayıp yenile butonuna tıklamanız gerekmektedir.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 8

Bu işlemi yaptığınızda VatanSMS Eklentisi ayrıca sol menüye eklenecektir.

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 10
8.Adım

Modifikasyonları yenilediğiniz için şu an eklenti hazır durumdadır. Sistem üzerinden SMS gönderebileceğiniz alanlarda eklenmiş olacaktır. (Siparişler ve Müşteriler sayfası)

OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 11 OpenCart Sms Modülü Kurulumu Adım 12
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara