BLOG SAYFASI

Ramazan Bayramı Sms Mesaj Örnekleri 2024

Ramazan Bayramı Sms Mesaj Örnekleri 2024

Ramazan Bayramı Sms Mesaj Örnekleri 2024

2024 yılının bu bayramda siz de sevdiklerinizi, çalışanlarınızı, öğrencilerinizi, müşterilerinizi bir mesajla mutlu etmek ve bayramını kutlamak istiyorsanız teknolojinin nimetlerinden faydalanarak tek tıkla binlerce kişiye toplu sms gönderme bloğumuzda sizin için derlediğimiz bayram mesajlarını kullanabilirsiniz.

Ramazan Bayramı, İslam aleminin en önemli bayramlarından biridir. Bu özel günde, sevdiklerinizle bir araya gelerek bayramı kutlayabilirsiniz. Bunun yanında Sevdiklerinize bayramınızı kutladığınız mesajlar için aşağıdaki önerileri değerlendirebilirsiniz.

Ramazan Bayramı mesajlarınızı sevdiklerinize, akrabalarınıza, dostalarınıza veya kurumsal olarak SMS ile yollayabilmeniz için ayrıca SMS mesaj uzunluklarına göre de sınıflandırdık:

1 SMS Uzunluğunda Ramazan Bayramı Mesajları:

Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim. Bayramınız kutlu olsun!

Sevdiklerinizle birlikte güzel anlar yaşayacağınız bir bayram dilerim. Rabbim dualarınızı kabul etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Sevinç, mutluluk ve neşe dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve hoşgörü dolu günler geçirmenizi dilerim. Hayırlı bayramlar!

Ramazan ayının bereketini ve feyzini üzerinizden eksik etmeyen Rabbim, bayramınızı da huzur ve mutluluk dolu kılsın. Bayramınız kutlu olsun!


2 SMS Uzunluğunda Ramazan Bayramı Mesajları:

Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutlar, sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi dilerim. Bu özel günün bereketini ve neşesini doyasıya yaşamanızı temenni ederim. Rabbim dualarınızı kabul etsin, bayramınız kutlu olsun!

Bayramın coşkusunu ve sevincini yüreklerinizde hissedin, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve sevgi dolu günler yaşayın. Dualarınızın kabul olması, hayatınıza neşe ve huzur getirmesi dileğiyle Ramazan Bayramınızı kutlarım. Sevgiyle kalın, hayırlı bayramlar!

Bayramın mutluluğu ve coşkusuyla tüm yürekleri dolduran Rabbim, dualarımızı kabul eylesin. Sevdiklerinizle bir araya gelerek, birlik ve beraberlik içinde güzel anılar biriktirmenizi temenni ederim. Bayramınız kutlu, sevgi dolu olsun!

Ramazan ayının bereketiyle dolu günlerin ardından gelen bu güzel bayramda, sevdiklerinizle birlikte neşe dolu anlar yaşamanızı ve bayramın coşkusunu doyasıya hissetmenizi dilerim. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, bayramınız mübarek olsun!

Bayram sevincini ve mutluluğunu yüreklerinizde hissedin, sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde nice bayramlar geçirin. Dualarınızın ve niyetlerinizin kabul olması dileğiyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Hayırlı bayramlar!


3 SMS Uzunluğunda Ramazan Bayramı Mesajları:

Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle yüreklerimiz neşeyle doluyor, sevdiklerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayramda sevgi, hoşgörü ve paylaşma duygularının zirveye ulaştığı güzel anlar yaşamanızı dilerim. Dualarınızın kabul olması ve huzur dolu bir bayram geçirmeniz için dua ediyorum. Sağlık, mutluluk ve sevgiyle dolu günler sizinle olsun.

Bayramın coşkusunu ve neşesini tüm sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanızı dilerim. Rabbim dualarınızı kabul etsin, huzur içinde, sevgi dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim. Sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu günler sizinle olsun. Bayramınız mübarek olsun!

Ramazan ayının bereketiyle, feyziyle ve güzellikleriyle dolu olan bu mübarek bayramda, sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir zaman geçirmenizi dilerim. Dualarınızın kabul olması, sevgi ve hoşgörü dolu bir bayram geçirmeniz için temennilerimle, hayırlı bayramlar dilerim.

Bayramın coşkusunu, sevincini ve bereketini tüm sevdiklerinizle birlikte yaşamanızı temenni ederim. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler geçirmenizi dilerim. Bayramınız kutlu olsun, sevgiyle kalın!

Ramazan Bayramı'nın güzelliklerini, sevgisini ve huzurunu sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanızı dilerim. Dualarınızın ve niyetlerinizin kabul olması dileğiyle, hayırlı bayramlar geçirmenizi temenni ederim. Sağlık, mutluluk ve huzur sizinle olsun.

Sevdiklerinize bayram mesajı göndermek için kısa ve öz bir SMS mesajı atabilirsiniz. İşte örnek bir bayram mesajı:

"Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Rabbim huzur, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlar nasip etsin. Sevgiyle kalın."

Bu mesajı sevdiklerinize göndererek bayramlarını kutlayabilirsiniz. Ayrıca, aile bireylerine veya yakın arkadaşlarınıza özel mesajlar da gönderebilirsiniz. Örneğin:

"Canım babam, Ramazan Bayramını kutlarım. Nice mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim. Sevgilerimle."

"En yakın arkadaşım, Ramazan Bayramınızı kutlarım. Umarım bu bayram sevdiklerinizle beraber huzurlu ve mutlu geçer. Sevgilerimle."

Kısa ve Öz Bayram Mesajları

Sevdiklerinize kısa ve anlamlı bir bayram mesajı göndererek, onların bu özel günü daha da özel hale getirebilirsiniz. Unutmayın, Ramazan Bayramı sadece ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte olmak için değil, aynı zamanda yardımlaşma ve dayanışma ruhunu da yaşatmak için bir fırsattır. Bu özel günde, ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmek ve sevgi dolu bir atmosfer yaratmak da önemlidir.

Size derlediğimiz en güzel Ramazan Bayramı sözleri ve farklı bayram mesajları örnekleri...

Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.

Ramazan ayının bereketi ve feyziyle dolu olan bu bayramda, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmenizi temenni ederim.

Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa sevgi, barış ve hoşgörü getirmesi dileğiyle, bayramınızı kutlarım.

Sevgi dolu yüreklerin bir araya geldiği bu mübarek bayramda, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle, bayramınız kutlu olsun.

Ramazan Bayramı’nın bereketi ve feyzi üzerinize olsun, bayramınız kutlu olsun.

Bayramın coşkusunu ve mutluluğunu sevdiklerinizle birlikte paylaşmanız dileğiyle, Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Sevgi, saygı ve hoşgörü dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Rabbimizin rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ederim.

Ramazan ayının manevi atmosferinin ve bereketinin tüm hayatınıza yansıması dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun...

Ramazan Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Ramazan Bayramı'nda sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel mesajları derledik. Ramazan bayramı mesajlarını inceleyebilirsiniz.

Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

Ramazan Bayramının milletimize, İslam alemine ve hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ramazan Bayramı'nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, Ailenizle birlikte nice bayramlar dileriz.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Kısa ve öz Ramazan Bayramı mesajlarını Toplu SMS ile binlerce kişiye saniyeler içinde yollayın

Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun…

Barış, sağlık, mutluluk, kardeşlik ve huzur dolu bir dünya ümidiyle... Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayram günleri, maddi ve manevi dayanışmanın; sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın da doruğa ulaştığı günler olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramın dili yok. Olsaydı insanoğluna ‘barışın, affedin ve sevin' derdi. Siz bu sessiz çağrıya kulak verin. Bayramınız kutlu olsun

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Bil ki sevmeyi bilmeyen huzuru da bulamaz. Bu bayram evinizden sevgi ve huzur eksik olmasın. İyi bayramlar...

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bu gibi kısa ve anlamlı mesajları sevdiklerinize göndererek bayramlarını kutlayabilirsiniz. Ayrıca, toplu mesajlarınızı VatanSMS paneli üzerinden yollarken kişiselleştirebilir ve özel bir not ekleyebilirsiniz. Unutmayın, küçük bir mesaj bile sevdiklerinize verdikleri önemi hissettirebilir ve bayramın anlamını pekiştirebilir.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun…

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Birlikte geçen mutlu günlere özlem duyduğumuz bu bayramı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle. Mutlu bayramlar…”

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bu bayramın birlik-beraberlik, kardeşlik, saygı-sevgi getirmesi dileğimizle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu değerli Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Ramazan Bayramı dilerim.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN...

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Dilden gelen gönüldense, dokunur başka gönüllere... En içten dileklerimle bayramını kutlar, bu bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim.

En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

En içten dileklerim ile Ramazan Bayramı'nızı tebrik ederim. Sağlık ve sıhhat ile daha nicelerine ulaşmak dileği ile!

Evinize gül kokusu essin, kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun...

Hafif bir rüzgar dalgalandırır denizi… Bir güzel söz de güzelleştirir insanları… Yüzünden gülümseme, evinden bereket eksik olmasın. Bayramın mübarek olsun”

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınızı Kutlarız..

Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Ramazan Bayramını kutluyorum…

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Heyecan ve özlemle beklenen Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

Hüznünü bir kenara bırak, bugün bayram.. Sevincin daim, huzurun yerinde olsun.. İyi bayramlar”

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. Ramazan Bayramınız mübarek olsun...

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...

İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Ramazan Bayramı'nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Ne şanslıymışız, dostlarla olduğumuz günlerde. Bir kez daha öğrendik sağlık en büyük şükür sebebiymiş. Dilerim son olsun… İyi bayramlar.

Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun…

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte, Ramazan Bayramı'nızı tebrik ederim”

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun...

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara