BLOG SAYFASI

En İyi Toplu Sms Paneli

En İyi Toplu Sms Paneli

Kullandığımız temel teknolojiler olan Vue.js ve Laravel, çalışma süresini minimumda tutarak maksimum performans almamızı sağlayan kilit ikili oldu.

 

İnteraktif arayüzü daha ‘akışkan’ şekilde yürütmek için ise bir stil kütüphanesi olarak Vuetify Material stillerini kullandık. Hazır ve genişletilebilir yapısıyla hem bizlere daha hızlı ürün oluşturmada hem sizlere daha hızlı ürün kullanımında yardımcı oldu.

 

Elbette ki Laravel’in size katkıları siz farkında olmadan da oluyor. Basit ve köklü Log sistemi, gerçek zamanlı Domain Log sistemi ve paketle birlikte gelen güzeller güzeli ORM ile işlerimizi her açıdan kolaylaştırmaktaydı.

 

Laravel için tekrar hazırlanmış Redis kütüphanesi ile sizlerin ihtiyacı olan bilgileri çok daha hızlı getirip, Laravel Queue ile işlemlerinizin süresini size bağlı tutmadan arkada biz o işlemin icabına bakıyoruz.

 

On binlerce telefon numarasına Toplu SMS  göndermek yüklü bir işlem olduğu için yollama işlemini parçalı işlemler olarak yapıyoruz ve arada kaynayan süre ile sizleri meşgul etmemeyi öncelik seçiyoruz.

 

Ücretsiz üyelik   ile sms panelimizi hemen şimdi denemek için acele edin.

En iyi Toplu SMS Paneli deneyimi Vatan’da! 

Editör: Emirhan ATAMAN


Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara