BLOG SAYFASI

Toplu Sms Firmaları

Toplu Sms Firmaları

Günümüzde teknoloji hızla gelişmekte ve hayatımıza birçok kolaylık sağlamaktadır. Her geçen gün artmakta olan, internet ve cep telefonu kullanımı, Dünya nüfusunun %70 ten fazlasını kapsar hale gelmiştir. Gelişen teknolojik faaliyetler hizmet sektörü için önemli bir alan oluşturmaktadır. Toplu sms firmaları da bu alanının içinde yerini almakta ve tek tuşla binlerce kişiye ulaşılabilecek yazılımlar geliştirerek, her kullanıcının ihtiyacına yönelik, farklı fiyat aralığı ve içeriklerde çözümler sunmaktadır. Toplu mesaj gönderme nüfus yoğunluğu ve ihtiyaçların artması ile birlikte, en çok tercih edilen hizmetler arasında bulunmaktadır.


Toplu sms gönderimi neden tercih edilmektedir?


Öncelikle kullanımı kolaydır ve kişiselleştirebilme özelliği bulunur. Maliyet olarak oldukça ekonomik oluşunun yanı sıra, kullanım süresinin bulanmaması da avantajlı özelliklerinden bazılarıdır. Göndericiler, mesaj gönderecekleri hedef kitlelerini belirleyerek, çeşitli gruplar oluşturarak toplu gönderim veya her müşteriye tek tek kendi isimlerine göre hitaplı mesaj gönderebilirler.


SMS sistemi kullanmanın avantajları nelerdir?


Ayarlanabilir özellikler ile ileri tarih seçerek, seçilen tarihte otomatik olarak gönderim sağlayabilirler. Mesajların gönderilen kitleye, ulaşıp ulaşmama durumunu mesaj raporları alanından takip ederek, kontrolünü yapabilirler. Mesaj içeriğini oluşturup hedef kitleyi seçtikten sonra, zaman ve yer ayrımı gözetmeksizin bir tuşla istedikleri kadar kişiye saniyeler içinde toplu sms yollayın. Özel günlerde kutlama ya da duyuru ve tanıtım gibi bilgilendirme mesajlarını kolay bir şekilde göndererek, geniş kitlelere kısa zamanda ulaşabilirler.


Toplu mesaj gönderirken beklenen verimi almak için, tercih edeceğiniz sms hizmeti sağlayıcı şirket verim ve etkinlik açısından en önemli unsuru oluşturmaktadır. VatanSMS olarak kendi yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen yazılım ile müşterilerinin ihtiyacına göre tasarlanmış sms paneli ile toplu mesaj gönderimi, seçimli veya Excel özel tasarım gönderim seçenekleri ile büyük veya küçük ölçekli tüm kurumların ve hatta bireysel kullanıcılar için mükemmel seçenekler sunmaktayız. Mesaj gönderimi yanında izinli veritabanı hizmeti ile KVK kanununa uygun ret hakkı veya sms listesine kayıt olma gibi seçenekler ile müşterilerimizin yasalara uygun veritabanı oluşturmalarına da destek vermektedir. Ön yıldan fazla süredir sektörde faaliyet gösteren firmamız binlerce müşterisine kullanımı çok kolay olan sms paneli ile başlıklı sms gönderimini etkili bir şekilde sunmayı öncelik olarak amaçlamıştır. Kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu yazılım ve deneyimli kadrosuyla ofis ortamında, teknik destek, satış ve satış sonrası destek olmak üzere 7/24 müşterilerine güvenilir ve hızlı hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.


Vatan SMS olarak binlerce müşterisine geniş fiyat yelpazesi, kampanyaları ve süresiz kullanım avantajı ile göndericilerine ekonomik ve etkin bir iletişim fırsatı oluşturmanın yanında güvenilir ve profesyonel hizmet sunmayı ilke edinmiştir.


Editör: Nurcan SARI

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara