TOPLU SMS FİYATLARI


Toplu SMS fiyatları tablosunda müşterilerimiz tarafından en çok talep gören toplu sms paketleri listelenmiştir. Ücretlere KDV ve ÖTV dahil olup, paketlerimizin herhangi bir kullanım süresi bulunmamakatadır. Sms birim fiyatı, SMS paketi içerisindeki tek bir SMS ücretini göstermektedir, ayrıca ücretlendirme yapılmaz.
Kurumunuz için tarife ve hizmet kalitesi dengesinde en uygun toplu sms fiyatlarını VatanSMS'te bulacaksınız.

toplu sms fiyatları

Dernek, Vakıf, Sendika, Devlet kurumu veya Okul için Toplu Sms Paketi mi satın alacaksınız?
Sizlere özel sunduğumuz kampanya ve dönemlik fırsatlardan haberdar olmak için Bizi Şimdi Arayın

TOPLU SMS PAKETLERİ FİYATLARI

TOPLU SMS PAKETLERİ BİRİM FİYAT SMS PAKETİ FİYATI
500 SMS 0.178 TL 89 TL
1000 SMS 0.159 TL 159 TL
2000 SMS 0.1245 TL 249 TL
2500 SMS 0.1036 TL 259 TL
5000 SMS 0.0998 TL 499 TL
7500 SMS 0.0826 TL 619 TL
10000 SMS 0.0739 TL 739 TL
15000 SMS 0.0733 TL 1099 TL
20000 SMS 0.07 TL 1399 TL
25000 SMS 0.066 TL 1649 TL
50000 SMS - Teklif Alın
75000 SMS - Teklif Alın
100000 SMS - Teklif Alın
150000 SMS - Teklif Alın
200000 SMS - Teklif Alın
250000 SMS - Teklif Alın
500000 SMS - Teklif Alın
1000000 SMS - Teklif Alın

  BİRİM FİYAT: Toplu SMS Paketleri içerisindeki 1 SMS'in birim fiyatını göstermektedir. Tüm toplu mesaj paketlerini karşılaştırabilmeniz için bilgi amaçlı yazılmıştır. SMS tarifenize ek herhangi bir ücretlendirme olmaz.  Güncel hediyeli kampanyalarımızı görmek için Ürün Hediyeli Toplu SMS Paketleri sayfamıza gidiniz.

  Toplu Sms Fiyatları ile ilgili Kullanım ve Ücretlendirme Açıklamaları

 1. Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.

 2. Toplu sms Tarifeleri Başlıklı veya Abone numaralı (0850'li numaralı) sms paketleri için de aynıdır.

 3. Belirtilen sms paketi fiyatları dışında herhangi (sistem kurulumu, teknik destek, vb.. için) bir ücret talep edilmez.

 4. Yukarıdaki ücretler peşin ödenir, ödenen tutara istinaden satın alınan paket hesabınıza yüklenir.
 5. Faturalarınız e-fatura olarak kesilip mail adresinize gönderilmektedir. Mail adresinizin doğruluğundan ve geçerliliğinden emin olunuz.

 6. Fiyatlarını listelediğimiz Toplu Mesaj Paketlerimizin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Mevcut kontörleriniz hiçbir zaman silinmez, istediğiniz süre içerisinde kullanabilirsiniz.

 7. BAŞLIKLI SMS hizmetinde kullanacağınız isim, mesajların karşı tarafta görüneceği simdir. Gönderici adı veya Orjinatör olarak ta ifade edilir. Sms Başlıklar en az 3, en fazla 11 karakter olmalıdır. Başlık tanımlaması için gerekli evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra, BTK tarafından belirtilen yasal çerçevede oluşturulur. Birden fazla gönderici adınız olabilir ve gönderimlerde istediğinizi seçerek isimli sms yollayabilirsiniz.

 8. İçeriği 160 karaktere kadar her bir mesaj 1 kontörle ücretlendirilir. Göndereceğiniz mesajın boyutunun 160 karakterden daha uzun olması halinde her 152 karakter için 1 kontör ücret yansıtılır. Örneğin 612 karakterlik bir mesaj 4 sms boyutuna denk geldiğinden dolayı hesabınızdan 4 kontör ücreti kredinizden düşer. En fazla 6 SMS uzunluğunda mesaj gönderbilirsiniz.

 9. Standart mesaj en fazla 6SMS boyunda ve 918 karakter uzunluğundadır. Türkçe karakterli mesaj en fazla 6 SMS boyunda ve 882 karakter uzunluğunda olabilir.

  (Ş,ş,Ç,ç,Ğ,ğ,İ,ı 2 karakter olarak hesaplanmaktadır. Bu karakter sınırlamaları operatörlerin ortak uygulaması olup, cep telefonları dâhil tüm platformlarda aynı şekilde hesaplanmaktadır.

 10. Detaylı raporlama ile gönderilen mesajların yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Siz, sadece yerine ulaşan (Alıcı telefona başarıyla teslim edilen) gönderimleriniz için ücretlendirilirsiniz. Ulaşmayan mesajlarınız için hesabınızdan düşürülen kontör en geç 24 saat içinde iade edilir.

 11. Dilerseniz kredi iadelerinizi kendiniz de, o anda sistemden yükleyebilirsiniz. Ayrıca geriye dönük tüm iade işlemlerinizi de panel üzerinden görebilirsiniz.

 12. SMS fiyatları tarifemizde yer almayan paketler için Kurumunuzu belirten (şirket, dernek, okul, hastane, sendika, site yönetimi v.b..) içerikle özel fiyat teklifi için destek@vatansms.com email adresimizden bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızdan bize mesaj yazabilirsiniz.

 13. *VATAN SMS, Toplu sms fiyatlarında: tarife, indirim oranı, tarih, hediye ve kullanım koşullarında degişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Toplu Sms Paketleriyle İlgili Aklınızda Soru Kalmasın

Günümüz teknolojisinde en etkili iletişim araçlarından biri olan SMS (Kısa Mesaj) hizmetinin kurumlar tarafından müşteri bilgilendirme, anlık duyuru olarak kullanım şekline Toplu SMS denmektedir. Toplu Sms hizmeti sadece toplu gönderimleri kapsamamaktadır. Sms sistemi üzerinden kişi bazlı anlık bildirim veya tek kullanımmlık şifre gönderimi de yapılabildiği için "toplu sms" aynı zamanda tek tek gönderimleri de kapsamaktadır.

Hangi SMS toplu sms paketini alacağınıza karar verdikten sonra panelinizde bulunan SMS Satın Al menüsünden online olarak kredi kartı ile satın alabilir veya ödemenizi Havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Fiyatlandırmada 1 sms birim fiyatı paket miktarı artıkça düşmektedir. Sms paketlerimizin son kullanım tarihi olmadığını hesaba kattığınızda yüksek paket almak her zaman size fiyat avantajı sağlayacaktır.

Toplu Mesaj paketlerimizin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Mevcut kontörleriniz hiçbir zaman silinmez, istediğiniz süre içerisinde kullanabilirsiniz. Paketinizi sürekli yenilemek zorunda değilsiniz. Paket bitimine yakın yeni paket satın aldığınızda mevcut kredinize aldığınız paket eklenecektir.

Evet. Tamamen yasal yollardan sizlere sms hizmeti verilmektedir. Çalıştığımız STH firması Öztek Haberleşme T.C. Bilgi Teknoloji Kurumundan işletmeci yetkisine sahiptir. Dilerseniz resmi www.btk.gov.tr - BTK Yetkilendirme Sorgulama sayfasından lisans bilgilerini inceleyebilirsiniz. STH Firma lisans numarası: B045

Belirtilen fiyatlar dışında herhangi (rehber aktarımı, sistem kurulumu, teknik destek vb. için)bir başka ücret talep edilmez.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara