BLOG SAYFASI

Toplu SMS Sistemi

Toplu SMS Sistemi

İnternet üzerinden tek tuşla binlerce kişiye ulaşabilme imkanı sağlayan toplu sms sistemi, firmalar, kamu kurum ve kuruluşları aynı zamanda şahıslar tarafından da kullanılan en yaygın haberleşme araçlarından biridir.

Toplu Mesaj Sistemi Ne amaçla Kullanılır?

Birçok özel sektör firması kampanyalarını, duyurularını, ürünlerini müşterilerine çok kolay bir şekilde aktarabildiği için toplu sms sistemlerini çok sık tercih ederler. Bunun yanı sıra borçlu müşterilerini belirleyerek aynı anda hatırlatma mesajı da gönderebilmektedirler. İşletmeler toplu sms sistemini kendi sistemlerine entegre ederek güvenlik ve doğrulama kodu gönderimlerini de toplu sms yoluyla kolaylıkla yapabilmektedirler.

Hangi İş Alanlarında Toplu SMS Tercih Edilir?

Güzellik salonları, seyahat sektörü, emlak sektörü, gıda sektörü, dernekler, kargo firmaları, özel eğitim kurumları ve daha sayamadığımız bir çok kurum ve sektörün duyurularını yayabilmek ürünlerini tanıtabilmek için en çok kullandığı yöntem olan toplu sms sistemi aynı zamanda oldukça ekonomik olması sebebiyle büyük avantaj sağlamaktadır.

En İyi Toplu SMS Firması Nasıl Seçilir?

Bu noktada da akla “en ucuz toplu sms firması hangisidir?“ sorusu gelmektedir. Bu konuyu En Ucuz Sms mi ? En İyi Hizmet mi ?  isimli makalemizde ele almıştık. Tolu sms sistemi özel sektör olduğu kadar kamu kurumları ve bireysel müşteriler tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır. Okullar, hastaneler, belediyeler, halk eğitim merkezleri gibi devlet kurumları toplu duyurularını hızlı ve basit bir şekilde iletebilmektedirler. Aynı zaman da bireysel müşteriler de bayram, kandil, doğum günü gibi tebrik mesajlarını yakınlarına ve sevdiklerine hızlıca ulaştırabilirler. Geniş kitlere ulaşmaya, prestijinizi ve müşteri kapasitenizi artmaya, sizleri sevdiklerinizle yakınlaştırmaya katkı sağlayan VATANSMS toplu sms sistemi her kitleye ve bütçeye hizmet sunarak ekonomik haberleşmenin öncü temsilcilerinden biridir.

Toplu Sms Sistemi Nasıl Kurulur?

Toplu SMS hizmeti BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından çeşitli yönetmelik ve kanunlar çerçevesinde yönetilmektedir. Sms Paneli aktivasyonu ve başlık (850'li numara tahsisi dahil) tanımlanması için yasal süreci TOPLU SMS ÜYELİK ve HESAP AKTİVASYONU sayfamızda bulabilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal sms aboneliklerinde kurum türüne göre istenen evrakları ayrıntıları ile açıklandığı Gerekli Evraklar sayfamızı inceleyiniz.

Sizler de toplu sms ihtiyacı için bir arayış içerisinde ve binlerce kişiye mesajınızı saniyeler içinde tam zamanında ulaştırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Toplu Sms sistemimizin kullanımı veya aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceğiniz uzman satış ve destek ekibimiz sadece bir telefon uzağınızda...

Editör: Nurcan SARI

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara