BLOG SAYFASI

Toplu SMS'i Kurumsal Firmanız İçin Fırsata Çevirebilirsiniz

Toplu SMS'i Kurumsal Firmanız İçin Fırsata Çevirebilirsiniz

Toplu SMS kullanımı, cep telefonlarının hayatımızdaki yeri arttıkça önem kazanan ve kurumsal firmaların özellikle tercih ettiği iletişim yöntemi olarak hayatımızdaki yerini aldı. Her daim telefonumuzun ekranını incelediğimizi düşünürsek, bildirimleri görüntülememiz ve mesajları okuma oranımız da saniyeler içerisinde gerçekleşiyor. Bu noktada da toplu SMS gönderimlerini fırsata çevirerek pazarlama ve reklam kampanyalarına dönüştürmek şirket sahiplerinin vazgeçilmez bir yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

Toplu SMS Sistemi’ni Nasıl Fırsata Çevirebiliriz?

1. İndirim ve Kampanya Mesajları Gönderin

Ürününüz için yeni bir indirim ya da kampanya hazırlamayı düşünüyorsanız, Toplu SMS gönderimi ile kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşmak çok kolay. Hem en ekonomik hem de en kolay yol olan kurumsal SMS’ler ile müşterilerinizin indirimlerden anında haberdar olmasını sağlayarak ürünün satış miktarını rahatlıkla artırabilirsiniz.

2. Yeni Ürününüzden Herkesi Haberdar Olmasını Sağlayın

Eğer yeni bir ürün çıkarma hazırlığı içerisindeyseniz önemli kriterlerden biri de ürünün size olan maddi getirisi olacaktır. Toplu SMS gönderimi sayesinde müşterilerinizin üründen anında haberdar olmasını sağlayarak ürününüzün bilinirliğini ve satış hacmini yukarı çekebilirsiniz.

3. Müşterilerinize Özel İndirim Kodları Hazırlayın

Müşteri kazanmaktan daha önemli ve zor bir yol olan kalıcı müşteri biriktirme yöntemi yalnızca o müşteri bazında özel bir hizmet sunmaktan geçer. Siz de kalıcı müşteriler kazanmak için kullanıcılarınıza alışverişlerinde kullanmaları için SMS kodları belirleyebilirsiniz. Bu sayede gelirinizle beraber müşterilerinizin memnuniyetini artırmakla kalmaz kalıcı müşteriler de elde edebilirsiniz.

4. Kargo Takip Numaraları Paylaşın

İnternet siteniz üzerinden alışveriş yapan müşterilerinize satın almış oldukları ürünleri ya da kargolarının lokasyon bilgileriyle alakalı güncel bilgi ve takip numaraları paylaşmak müşterinizi mutlu etmek için güzel bir fırsattır. Kargo işlemleri hakkındaki ayrıntıları SMS yoluyla paylaşarak müşterilerinizin siparişleri ile ilgili merak ettikleri tüm soru işaretlerini zahmetsiz bir şekilde cevaplayabilirsiniz.

Siz de yukarıdaki adımları kurumsal şirketiniz ya da markanız için uygulayarak Kurumsal Toplu SMS’in sunduğu avantajlardan ve getirilerden yararlanabilirsiniz. Toplu SMS’in sunduğu diğer fırsatları okumak için tıklayabilir ya da 0212 852 64 65 numaralı hattımız üzerinden özel müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara