WhatsApp Kurumsal

VatanSMS ile WhatsApp Kurumsal Çözümlerini Kullanmaya Başlayın

Dünyanın 1 numaralı mesajlaşma uygulamasında yerinizi alın. İnsanların %64'ü arama yapmak veya e-posta göndermek yerine WhatsApp mesajlaşma uygulamasını tercih ediyor. WhatsApp çözüm sağlayıcınız olarak, müşteri yolculuğunun her aşamasında, müşterilerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Müşterilerinizi bilgilendirmek ve onlarla etkileşimde halinde olmak için bildirimler gönderin. Chatbot veya canlı müşteri temsilcisi ile destek sağlamak için orada olun.

WhatsApp Kurumsal Toplu Mesaj Gönderme Programı
WhatsApp Kurumsal Görseli

İlgi çekici tekliflerle satışlarınızı artırın: Fotoğraf, dosya, ses ve video gönderimi gibi zengin multimedya olanaklarını kullanarak teklifiler sunun. WaMessage - WhatsApp İş Platformu'nu kullanmaya başlayın.

Kendi WhatsApp Chatbot'unuzu oluşturun: Kendi Chatbot’unuzu WhatsApp üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde kullanmak ve müşterilerinizle 24/7 bağlantı kurabilmek için kullanın.

Kişiselleştirilmiş Deneyim: WhatsApp'ı iletişim merkezinize ekleyin ve temsilcilerinizin müşterilerle kolayca bağlantı kurmasını sağlayın. Bulut iletişim merkezi çözümümüz “Conversations”, aynı anda birden fazla sohbet özelliği ile kişiselleştirilmiş bir destek sağlar.

API ile otomatik olarak etkileşime geçin, bilgilendirin, bildirimler paylaşın: WaMessage – Whatsapp API Entegrasyonu sayesinde müşterilerinize faydalı olabilecek bildirimler, anımsatıcılar ve uyarılar gönderip, otomatik akışlar oluşturun.

WhatsApp Kurumsal Kullanmak İstiyorum

İletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım!

İsim Soyisim:

Telefon Numaranız:

Firma:

Faaliyet Alanı:

E-Postanız:

Mesajınız:

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara