ileti yönetim sistemi toplu sms

İleti Yönetim Sistemine Kayıt Ol

İzinli veritabanınızı 31 Mayıs 2021 tarihine kadar İYS'ye aktarmanız zorunludur. İYS'ye dahil olmayan tüm veritabanları geçersiz kabul edilecek olup, cezai işlem uygulanacaktır.
İys sistemine entegre hizmetimizden faydalanmak için İYS uzmanlarımızla iletişime geçin. İYS kayıt yükümlülüğünü zamanında tamamlamak için acele edin.

Uyarı!
Devlet kurumları hariç Ticari içerikli (kampanya, reklam, tanıtım ve pazarlama) ileti (SMS veya MAIL) gönderimi yapan gerçek ya da tüzel kişilerin İYS kayıt olması ve izinlerini aktarması zorunludur. https://iys.org.tr/ adresinden “Hemen Başvur” seçeneğini kullanarak kayıt olmanız gerekmektedir.

Ticari içerikli (kampanya, reklam, tanıtım ve pazarlama) SMS gönderimi yapan gerçek ya da tüzel kişilerin İYS web sitesi aracılığıyla e-devlet ya da e-imza alternatiflerini kullanarak İYS kaydını oluşturması gerekmektedir. Başvurunuzu https://iys.org.tr/hizmet-saglayici/basvuru/nasil-yapilir adresinden yapmanız gerekmektedir.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra İYS üyelik numaranızı iletişim kanallarımızdan bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ticari içerikli ileti gönderimi yapan gerçek ya da tüzel kişilerin (bireysel üyeler) aşağıda yer alan evrakları onkayit@iys.org.tr ’ne adresine göndermelidir.
Konu ile ilgili detaylı bilgiye https://iys.org.tr/ ve https://iys.org.tr/hizmet-saglayici/basvuru/nasil-yapilir adresinden detaylı bilgiye ulaşılabilir.

Kaşeli ve imzalı taahhütname kargo ile İYS A.Ş. adresine gönderilmelidir.

İYS Kullanım Taahhütnamesini tüm sayfaları kaşeli ve imzalı olacak şekilde İleti Yönetim Sistemi A.Ş. Hukuk Departmanı Adına TOBB İkiz Kuleleri C Blok 15.Kat Dumlupınar Bulv. No:252, 06530 Çankaya / Ankara adresine kargo ile göndermesi gerekmektedir. (Aşağıda yer alan belgelerin gönderilmesi gerekli değildir, maille yollanması yeterlidir.)
Taahhütnameyi indirmek için tıklayınız

Diğer Belgeler:
İşletme sahibinin kimlik / nüfus cüzdanı fotokopisi (zorunlu)
Vergi levhası fotokopisi (yoksa vergi numarasını içeren belge)
İşletme yetkilisinin şirket unvanı altında düzenlenmiş imza sirküleri
Varsa oda (meslek kuruluşu) kayıt belgesi
Marka kullanımına yetkisi olduğunu gösteren belge (Marka tescil belgesi, yetkilendirme yazısı vb.)
Kaşeli ve imzalı taahhütname

Yukarıda yazılı olan diğer belgelerden elinizde mevcut olanları onkayit@iys.org.tr mail adresine yollamanız gerekmektedir:
Başvurunuzu tamamladıktan sonra İYS üyelik numaranızı iletişim kanallarımızdan bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

İYS Sistemine Kayıt Aşamaları


Zamanında Kayıt olmak için acele edin!
İys kayıt tarihi 31 Mayıs 2021 tarihine ertelendi. İys kayıt zorunluluğu zamanını geçirmeden izinli veritabanı oluşturma fırsatını kaçırmamak için acele edin.

1.Adım

İYS Kayıt Aşamaları Adım-1

https://iys.org.tr adresinden sağ üst köşesinde bulunan "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak işleme başlayabilirsiniz.

2.Adım

iys'ye e-devlet üzerinden giriş yapma

Sonraki ekrandan "e-Devlet" girişi butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

3.Adım

iys sistemine edevlet üzerinden giriş

Karşımıza gelen e-Devlet kapısı giriş ekranından TC kimlik numaranızı ve e-Devlet şifreniniz girdikten sonra "Sisteme Giriş Yap" butonuna basınız.

4.Adım

iys başvuru adımları görüntüleme

Başvuru adımları karşımıza çıkmış olacak ve ilk aşamada E mail adresinizi girmeniz istenecektir. Eposta adresinizi ve güvenlik kodunu girdikten sonra "Doğrulama Kodunu Gönder" butonu aktif olacaktır ve email adresinize doğrulama kodu gönderilecektir.

5.Adım

iys email adresi doğrulama

Ardından, mail adresinize gelen doğrulama kodunu giriniz ve "Devam" butonuna basınız.

6.Adım

iys kaydında cep telefonu numarasını doğrulama

Bu ekranda cep telefonunuzu girmeniz istenecek ve cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

7.Adım

iys kaydı mersis numarası sorgulama

Bu sayfada eksik bilgi olarak bulunan MERSİS numaranızı doğru bir şekilde girmeniz istenmektedir. Girişi yaptıktan sonra "Sorgula" butonuna basarak sonraki adıma geçiniz.

8.Adım

iys kayıt formu doldurma

Karşınıza çıkan bu formda eksik olarak bulunan "Web Siteniz" ve "İletişim Numarası" bölümlerini doldurduktan sonra sözleşmeyi onayladığınıza dair tik koyarak "Sonraki Adım" butonuna basarak sonraki adıma geçiş yapabilirsiniz.

9.Adım

iys taahhütname doldurma

Karşınıza çıkan taahhütname en altına gelip onay tiki koyduktan sonra sonraki adıma geçebilirsiniz.

10.Adım

iys marka tescili yükleme

Bu ekranda marka yada işletme adınızı sol kısma yazıp bununla alakalı marka tescil belgenizi PDF formatında sağ kısımdan seçip yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra "Kaydet" butonuna basıp eklemeniz gerekmektedir. Birden fazla marka tesciliniz varsa "Marka Ekle" butonuna basarak yeni ekleme yapabilirsiniz yada "Sonraki Adım" butonuna basarak sonraki adıma geçebilirsiniz.

11.Adım

Bu son adımda girmiş olduğunuz bilgileri kontrol edebilirsiniz ve tüm bilgiler doğruysa, bilgilerim doğrudur kutucuğunu tikleyip "Onayla" butonuna basıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

12.Adım

iys başvuru tamamlama ekranı

Tebrikler başvurunuz tamamlandı. Başvuru numaranız bu onay ekranında görünecektir, ayrıca detaylarınızı da yine bu ekrandan görebilirsiniz.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara