BLOG SAYFASI

SMS API ENTEGRASYONU

SMS API ENTEGRASYONU

API Nedir?

API (Application Programming Interface - Uygulama Programlama Arayüzü), karmaşıklığı yazılım geliştiricilerden gizleyen, kodları düzenleyen ve bileşenleri yeniden kullanılabilir hale getiren bir mekanizmadır. API entegrasyonu, ticari faaliyetlerinizi hızlandırmanıza, markanızın erişimini artırmanıza, alışveriş yapan müşterilerinizi istedikleri ürünlere bağlamanıza ve çok daha fazlasına yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır.

TOPLU SMS API NEDİR?

SMS API, hemen hemen her sektörde kullanılan başlıklı SMS'in sistemlere entegre edilmesidir. Web site üyelik ve şifre bilgilendirme, sipariş bilgilendirme, büyük firma sitelerinin güvenlik kontrolü, kargoların bildirim, e-ticaret sitelerinin ürün hareketi, dinamik cihazların uzak kontrolü ve izlenmesi, eğitim kurumlarının turnike sistemi gibi pek çok sektörde SMS API kullanımına ihtiyaç vardır. Bu gibi yapılarda sistem bir defa kurulur ve sonrasında işlemler dışardan kontrol edilir. SMS API entegrasyonu kullanım ve kontrol açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede işlemler daha kısa sürede tamamlanmış olacaktır.
SMS API ile yaptığınız gönderimleri tek tek raporlayabilir ve toplu sms gönderimlerinizin raporlarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz. Sms göndermek istediğiniz alıcılarınıza bireysel veya kurumsal adınızla gönderici adı belirleyebilir ve başlıklı sms gönderimi sağlayabilirsiniz.
Hatırlatma, bilgilendirme, kampanya, promosyon ya da kutlama mesajlarınızı istediğiniz tarihte Sms Api Mesaj Sistemi ile gönderim yapabilirsiniz.

TOPLU SMS API’NIN AVANTAJLARI NELERDİR?

SMS API entegrasyonu ile kullandığınız yazılım dili ile uyumlu; XML POST, WEB SERVICE, GET & PUSHkullanım yöntemlerini destekleyen ve sisteminize, yazılımınıza, uygulamanıza veya programınıza kolayca entegre edilebilen Toplu SMS API entegrasyonu sayesinde tüm mesaj gönderme işlemlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz. Entegre olduğumuz yazılım dillerini görmek için tıklayınız.

TOPLU SMS API ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

SMS API, kullanım itibariyle gönderim ve raporlama olmak üzere ikiye ayrılır. Teknik olarak ise WEB SERVICE, XML POST, HTTP GET ve PUSH METHOD olmak üzere 4 farklı yapıda kullanılabilir.

TOPLU SMS API ENTEGRASYONUNU KİMLER KULLANIR?

  • SMS Doğrulama - Güvenli giriş için SMS şifresi gerektiren platformlar
  • Bankalar
  • Yüksek Güvenlikli Web Siteleri
  • E-Ticaret Siteleri
  • Kargolar
  • Okullar, Eğitim Kurumları
  • Online Platformlar
  • Dinamik Cihaz Kullanan Firmalat
  • Üyelik Sistemiyle Çalışan Tüm Web Siteleri
  • Ticari Otomasyonlar ve daha birçok sektörde toplu sms api sistemi kullanılır.

Editör: Aleyna Özsoy

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara