Joomla SMS Eklentisi - Joomla SMS Doğrulama

Joomla SMS eklentisi ile üye veya yöneticilere otomatik sms gönderimi, bülten üyelik ve Form7 sonrası sms yollayın

  Joomla SMS Eklentisi ile Otomatik Mesaj Gönderin

 1. Vatan SMS eklentisi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm durumlarda artık SMS gönderebileceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ileri seviye ayar ve özellikler ile anlık şifre gönderimi, cep telefonu doğrulama mesajı, üye veya yöneticilere özelleştirilmiş mesaj gönderimi, bülten üyelik ve otomatik bilgilendirme mesajları gibi seçenekler ile sizlere Joomla için harika çözümler sunuyoruz.

  Joomla! CMS, web siteleri, portallar, e-ticaret ve açılış sayfaları oluşturmak için kullanılan bir İçerik Yönetim Sistemidir. Çok yönlülüğü sayesinde çeşitli boyutlarda projeler oluşturmak için kullanılabilir ve işlev eklemenize izin veren büyük miktarda bileşen, modül ve plugin sayesinde iyi bir özelleştirmeye sahiptir.
  Joomla sms eklentisi


  Ücretsiz üyelik oluşturarak Joomla Sms gönderme eklentisini test etme fırsatını şimdi değerlendirin.
  VatanSMS aboneliği ve Joomla sms paketini test etmek tamamen ücretsizdir.
  Oluşturacağınız üyelik herhangi bir taahhüdü içermez.
  Risk yok! Joomla eklentimizi size hediye edeceğimiz sms kredinizle deneyin. Satın almak veya herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuz yok!
  • SMS ile üyelik doğrulama veya giriş şifresi mi yollamak istiyorsunuz?
  • Üyelerinize, müşterilerinize veya abonelerinize SMS mi göndermek istiyorsunuz?
  • Bülten üyeleriniz veya takipçilerinizle SMS ile bilgilendirme veya yeni yazılar eklediğinizde SMS mesajı mı göndermek istiyorsunuz?
  • Yorum aldığınızda belirli numaralara SMS ile bildirim mi yollamak istersiniz?
  VatanSMS, Joomla SMS Gönderme eklentimiz ile tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek SMS eklentisi ile çok daha fazlasınız gerçekleştirmeniz çok kolay.
  ŞİMDİ ÜCRETSİZ ÜYE OL ve TEST ET


Joomla SMS EKLENTİSİ KURULUM VİDEOSU

Joomla Kurulum Videosu
Youtube kanalımızdan izlemek için tıklayınız.

Joomla SMS EKLENTİSİ KURULUM AŞAMALARI

1.Adım

Eklentiler -> Yönet -> Kur adımlarını takip edip , açılansayfada “Yada Dosyaya Gözat” butonuna tıklayıp , size iletilen eklenti dosyasını(zip) seçiniz.

Joomla Sms Eklentisi Kurulumu Adım 1
2.Adım

Kurulum bittikten sonra; Configuration->Sender Profiles sayfasına girip “New” butonuna tıklayın ve yeni bir profil oluşturunuz.

Joomla Sms Eklentisi Kurulumu Adım 2
3.Adım

Name: VatanSMS Gateway: vatansms ‘i seçiniz. From: Onaylı Gönderici Adınız Userrname: Panelinizden Hesap-API Bilgilerimi Görüntüle kısmından alabileceğiniz Kullanıcı Adınız User KNO: 5 Haneli Müşteri Kodunuz Password: Panelinizden Hesap-API Bilgilerimi Görüntüle kısmından alabileceğiniz API şifreniz Bilgilerinizi doldurduktan sonra Save butonuna tıklayarak kaydediniz. Böylelikle SMS göndermeye hazır durumdasınız.

Woocommerce Sms Eklentisi Kurulumu Adım 3
4.Adım
>

Configuration sekmesinden SMS yapılandırması yapıp , hangi durumlarda SMS gideceğini belirleyebilirsiniz.

Joomla Sms Eklentisi Kurulumu Adım 4 Not: SMS Profiles sekmesine tıklayıp , oluşturduğunuz profili Defafault olarak ayarlayabilirsiniz.
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
Fiyat Al
Ara