SMS BAŞLIĞI TANIMLAMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Sms sisteminnin aktivasyonu için gerekli evraklar ve ödeme işlemleri ile ilgili açıklamalar aşağıdaki alanda belirtilmiştir.

Bireysel Abonelik
Kurumsal Aboneler
Dernek ve Vakıflar
Site Yönetimleri
Muhtarlar
Okullar (Resmi)

Bireysel Kullanım / Kendi Adınızla Başlıklı SMS Yollayın

Gerekli Belgeler

  1. 1. Abone Sözleşmesi : Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için tıklayın.
  2. 2. Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.).
  3. 3. Yerleşim Yeri (İkametgah) Belgesi: E- devlet üzerinden alınmış ikametgah belgesi. Belgenin PDF formatında kaydedilip gönderilmesi gerekmektedir (karekod net görünmediğinden dolayı ekran fotoğrafını çekip göndermeyiniz). Belgenizi almak için: https://www.turkiye.gov.tr/nvi-yerlesim-yeri-ve-diger-adres-belgesi-sorgulama
Bireysel abonelikler için Sözleşme, Nüfus cüzdanı ve İkametgah belgesi yeterlidir. SMS başlığında ad ve soyadınız yazar (SMS başlığı en fazla 11 karakterden oluşur).

Toplu Sms göndermek için aktivasyon süreci hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

Toplu Sms Aktivasyon Süreci

SMS Sözleşmesi İlgili Aklınızda Soru Kalmasın

Son çıkan yönetmelik gereği 17 Eylül 2018 tarihinden itibaren web sitesi/domain isimleri başlık olarak kullanılamaz. Web sitesi adına başlık tanımlanabilmesi için marka tescili gerekmektedir. Domain faturası ile kesinlikle işlem yapılmamaktadır.
Dilerseniz bireysel abonelik oluşturup size özel tahsis edilmiş olan 0850'li numaranız üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir. BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı "Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar" kararı için tıklayınız
28 Ekim 2017 tarih 30224 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin Abonelik Sözleşmesinin Şekli, İçeriği ve Uygulanması bölümünündeki 4. ve 6. maddeleri gereğince, çalıştıkları kişi veya kurumlardan bu belgeleri eksiksiz olarak alınması mecburidir.
Ayrıca, 05.11.2008 tarihli ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun "Kurum görev ve yetkileri" başlıklı 6'ncı maddesinin birinci fıkrasının (a)bendi, Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği'nin 19'uncu maddesinin birinci fıkrasının (y) bendi, Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve ilgili diğer mevzuata istinaden yukarıda belirtilen belgelerin temini zorunludur.

Vatan Sms Gizlilik Sözleşmesi

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara