OKUL TOPLU SMS SİSTEMİ

Duyuru, devamsılık, sınav sonuç, toplantı, özel gün, kermes ve etkinlik mesajlarınızı saniyeler içinde SMS ile yollayın!

Veli ve Personelinize ulaşmanın en hızlı ve ucuz yolu TOPLU SMS ile tanışın!

Okul Toplu SMS Fiyatları
okul toplu sms

RESMİ/ÖZEL OKUL ve EĞİTİM KURUMLARINA TÜM SMS PAKETLERİMİZDE FIRSAT KAMPANYALARINI KAÇIRMAYIN!

  Okul Sms Sistemi Özellikleri ve Ücretsiz Deneme Fırsatı

  Okullar için toplu SMS sistemi, öğrenci ve velilerin okul hayatıyla ilgili önemli bilgilerin anında ve güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. Bu sistem sayesinde, öğrenci devamsızlıkları, ders programları, sınav tarihleri, notlar gibi bilgiler velilere Toplu SMS yoluyla iletilir. Ayrıca okul idareleri de bu sistem aracılığıyla öğrenci velilerine okulun duyurularını, etkinliklerini ve diğer bilgileri bildirebilirler.


  Okul yönetimleri, velilere mesaj gönderirken, öğrenci gizliliği ve veri koruma konularına dikkat etmelidirler. Ayrıca, velilerin mesajları alabilmesi için doğru cep telefonu numaralarını kaydetmek önemlidir.


 1. Başlıklı sms sistemimiz ile giden mesajlarda telefon numarası yerine okulunuzun yani "Kurum Adınız" yazar. Sms başlıkları en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşabilir.
 2. BTK onaylı sistemimizde gönderilen mesajlar resmi olarak bildirim özelliği taşır. Devamsızlık mektubunu posta ile yollamak yerine SMS ile gönderin hem çok daha ekenomik hem de saniyeler içinde veilye ulaşsın.
 3. e-Okul sistemi üzerinden Excel formatında indireceğiniz sınıf listelerinizi kolayca toplu bir şekilde rehberinize aktarabilirsiniz.
 4. Alt kullanıcı özelliği ile kurumunuzda diğer idareciler ve hatta öğretmenlerinizi de yetkilendirerek sistemin daha verimli ve etkin kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
 5. Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.
 6. Kolay rehber özelliği, Sınıf ve Personelinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "5/A Sınıfı", "Öğretmenler", "Pansiyon" vb...
 7. Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
 8. Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, hak kaybınız oluşmaz. İade edilen mesajların takibini de panel üzerinden kolayca yapasınız.
 9. Aldığınız mesaj paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Okul sms paketinizi bitene kadar ve süre kısıtlamanız olmadan kullanırsınız.
 10. Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.

 11. Okul için Sms Sistemi Kurmak ve Aktivasyon için Gerekli Belgeler

  1. Abone Sözleşmesi: Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için tıklayın!

  2. Kimlik Fotokopisi: Kimlik veya üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(T.C. kimlik numarası yazsa bile ehliyet ile başvuru kabul edilmemektedir.).

  3. Görev Belgesi: Okul Müdürü olduğunuza dair MEBBİS sistemi üzerinden alacağınız belgenin gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Okul Aile Birliği adına da başkan tarafından dolurulacak sözleşme ve belgelerle de satın alma işlemi yapılabilir. Belgelerde mühür ve kaşe mecburidir.

 12. ÖNEMLİ BİLGİ!
  Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda hesap aktivasyonu ve gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir.
 13. TEST SÜRECİ
  Abonelik kaydınızın hemen sonrasında paneliniz teste açılır ve 24 saat süreyle hediye SMSleriniz ile veli veya personelinize mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz. Test süresinin ardından Panel kilitlenir ve SMS gönderimi sadece evrak ibrazı ile geri başlatılabilir.
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara