TOPLU SMS ÜYELİK ve HESAP AKTİVASYONU

Ücretsiz Üyelik oluşturma, Toplu SMS Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar aşağıdaki alanda belirtilmiştir.

Toplu Sms Yeni Üyelik Oluşturma

Ücretsiz Toplu SMS Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

 1. Abonelik formunu doldurup Ücretsiz Toplu SMS Üyeliği gerçekleştirdikten sonra girmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
 2. Size mesaj ile gönderilen kullanıcı bilgileri ile VatanSMS paneline giriş yapın. Sms sistemini kullanacağınız panele ilk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
 3. Hesabınıza sistem tarafından 10 SMS Hediye kredi tanımlanır ve Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
 4. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır.
VatanSMS aboneliği ve panel kullanımı tamamen ücretsizdir. Oluşturacağınız üyelik herhangi bir taahhüdü içermez.
Risk yok! Satın almak veya herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuz yok! Üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde destek@vatansms.com adresine göndereceğiniz mail ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Ne zaman ödeme yapmam gerekir? Sms panelimizi kullanmaya karar verdikten sonra mesaj gönderebilmek için Toplu SMS Paketi satın almanız gerekir. Üstelik, satın alacağınız sms paketinin son kullanım tarhibi bulunmaz, paketiniz bitene kadar kullanabilirsiniz. Bittikten sonra da tekrar satın almak zorunda değilsiniz.

Hızlı Hesap Aktivasyonu Nasıl Yapılır ?

 1. SMS hesabınızın Aktivasyonu ve Kurulumu tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
 2. Panelimizi inceleyip sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evraklar (Bireysel üyelikler için sözleşme,ikametgah ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, ikametgah, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); işleminizin hızlanması için, panelinizde bulunan Evrak Yükle menüsünden yükleyiniz.
  Dilerseniz evrak@vatansms.com mail adresine veya WhatsApp kurumsal iletişim 02128526465 numaramıza gönderebilirsiniz. (Bu işlem sizi evrak sırasına alır. Panelden yüklemeniz işlem sürenizi olumlu yönde etkileyecektir).
 3. Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.
 4. Toplu SMS hesabınızın aktivasyonu için gerekli evraklar nelerdir?

 5. BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından SMS hesabı aktivasyonu ve başlık (850'li numara tahsisi dahil) tanımlanması için istenen belgeleri incelemek için Gerekli Evraklar sayfamızı inceleyiniz. Bireysel veya kurumsal üyeliklerde kurum türüne göre istenen evrakları ayrıntıları ile bulabileceksiniz.
Hesabı aktive edilen tüm bireysel veya kurumsal müşterilerimize otomatik olarak 0850'li Abone Numarası Tahsis Edilir, ayrıca bir işlem yapmanıza gerek olmayacaktır. Mesajlarınızı dilerseniz size tanımlanan sms başlığı ile dilerseniz de Abone numaranız ile gönderebilirsiniz.

Satın Alma ve SMS Paketi Tanımlama Nasıl Yapılır ?

 1. SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Paket Fiyat Listesi" menüsünden toplu sms paket fiyatlarını inceleyerek kredi kartı veya havale ile ödeme seçeneklerinden biri ile ödeme yapınız. Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde paket anında hesabınıza tanımlanır.
 2. Havale / EFT ile Satın Al seçeneğinde banka hesap numaralarımızın olduğu sayfaya yönlenirileceksiniz. Ödemeyi kendi intirenet bankacılık hesabından veya bankamatik üzerinden belirtilen hesap numarasına ilgili paketin ücretini havale/eft yaparak yatırınız. İşlemin ardından "Ödeme İşlemleri - Ödeme Bildirimi" seçeneğinden ödemenizle ilgili bilgiyi bize iletiniz. Ödemenin tarafımıza ulaşmasından sonra sms paketiniz hesabınıza yüklenecektir.
 3. Havale veya EFT işlemlerinizde açıklama kısmına mutlaka VatanSMS Müşteri Numaranızı yazınız. Müşteri numaranız sms panelinizde yer almaktadır.

SMS Göndermeye Hazırsınız

 1. Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz.
 2. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir.
 3. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize VatanSMS iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz.
ŞİMDİ ÜYE OL

Sıkça Sorulan Sorular

Evrakları; mailden ya da WhatsApp’tan talep ediyoruz. Evraklarınız kontrol edildikten sonra işlemleriniz başlatılmaktadır. Bireysel üyelikler için aynı gün, kurumsal üyelikler için 7 iş günü içinde size iletilen anlaşmalı kargo firması ve kargo kodu ile sadece sözleşmenizi kargoya verip bize takip numarasını iletirseniz aktivasyonunuz gerçekleşir.

Öncelikle tüm evraklarınızı onay için temsilcinize WhatsApp ya da mail üzerinden göndermeniz gerekmektedir.

Üyelik aktivasyonlarında üyelik türünüze ve istediğiniz başlıklara göre gereken belgeler değişiklik göstermektedir. İlgili belge detayından sonra sözleşme ve ilgili belgeleri öncelikle WhatsApp üzerinden onaylanma için göndermeniz gerekmektedir. Belge onayınız geldikten sonra ise iletilen anlaşmalı kargo kodu ile sözleşmenin aslını kargoya vermeniz gerekmektedir. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra SMS paketlerimizden yararlanarak SMS gönderimlerine başlayabilirsiniz.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara