MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

VatanSms'in sağladığı toplu sms hizmetlerinden memnun kalan müşterilerimiz.

Mutlu Müşteri Yorumları

Ülkemizin dört bir köşesinde yer alan firmalara online ortamda hizmet vermede güven unsuru ön plana çıkmaktadır.
Yıllar içerisinde edindiğimiz izlenime göre kurumlar çalışacağı firmayı bizzat görmeyi tarcih etmekte fakat, bunun mümkün olmadığı durumlarda ise "REFERANS" aramaktadır.
Hizmet kalitemizden, sistemimizden memnun olup bizi tavsiye eden ve bize refarans olan binlerce müşterimize teşekkürü bir borç biliriz.

author
Mustafa Doğan
Vatan sms olarak verdiğiniz hizmetten dolayı sizleri tebrik ediyorum.Özellikle Sema hanımın ilgi ve alakası,her konuda ayrıntılı bilgi vermesi,işine hakimiyeti,samimi yaklaşımları bizi çok memnun etti.Kendisine özellikle teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.
author
Hasan Aslan
Memnuniyeti mi 5 yıldızla bildirdim hızlı ve güvenilir bir alt yapıya sahip Müşteri hizmetleri yetkilisi Nurcan hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim Teknik destek ekibine de teşekkürlerimi iletiyorum
author
Semih Furkan Aydın
2019 yılından beri çalışıyoruz kendileri işlerini özenerek yapıyor ve günün her saati destek alabiliyorum. Çalışacak kişilere önerimizdir çok sağlıklı ve ileriye dönük bir çalışma yürütebilirsiniz.
author
Eyüp Kav
Satış destek uzmanı Nazmiye Hanım a bize yardımcı olmak için göstermiş olduğu ilgi ve alakadan, kullanmış olduğu kibar ve nazik üsluptan, zorlandığımız her konuda yanımızda olup sorunumuzu çözmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Vatan sms ile çalışmaya devam
author
mustafa kandak
Öncelikle Nurcan hanımın ilgisi, iş ahlakı, iş konusundaki bilgileri ve hızlı çözüm süreçleri gerçekten firmanızı seçmemde en önemli etkendir diyebilirim. Daha sonra göndermiş olduğum SMSlerin de kısa sürede kişilere ulaşması sizi tercih etmemdeki kararımın çok doğru olduğu sonucunda beni tatmin etmiştir. Kısacası “Herkese ulaşmaksa niyetin, Vatansms olmalı tercihin”
author
Mustafa Ulus
Sözleşme sürecinde gösterdikleri destek için Zeliş Hanım başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Mobil uygulamamızdan hızlı bir şekilde sms göndermeye başladık.
author
Yunus Kayra Doğan
Okulumuz için kullanıyoruz mükemmel bir müşteri hizmeti var. Aynı zamanda hızlı ve güvenilir kesinlikle tavsiye ederiz.
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara