MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

VatanSms'in sağladığı toplu sms hizmetlerinden memnun kalan müşterilerimiz.

Mutlu Müşteri Yorumları

Ülkemizin dört bir köşesinde yer alan firmalara online ortamda hizmet vermede güven unsuru ön plana çıkmaktadır.
Yıllar içerisinde edindiğimiz izlenime göre kurumlar çalışacağı firmayı bizzat görmeyi tarcih etmekte fakat, bunun mümkün olmadığı durumlarda ise "REFERANS" aramaktadır.
Hizmet kalitemizden, sistemimizden memnun olup bizi tavsiye eden ve bize refarans olan binlerce müşterimize teşekkürü bir borç biliriz.

author
Mehmet Gedek
Çok hızlı ve kaliteli hizmetleri var. Ayrıca api sms gönderimleri %98 in üzerinde. Çok menmunuz hizmetlerinden. Umarım hep böyle devam eder. Zor bir zamanda 100 bin Sms yüklemelerini rica ettim, havalesini 1 hafta sonra yaparım dedim kabul ettiler ve müşterilerimin mağdur olmamasını sağladılar. İyi ki varsınız..
author
Erşan ÖNOL
Vatan sms ailesine teşekkür ederim. Yardımlarından dolayı Meltem hanım'a ayrıca teşekkür ederim. İletişimi çok kuvvetli, anlattıkları ile hiç bilmeyen biri uygulamayı çok rahatlıkla kullanabilir. Müşteri memnuniyeti olarak 5 yıldız gözükse de 10 puan veriyorum. Sms im bittikten sonra tekrar almayı düşünüyorum. Genel olarak yeni sms alacak firmalar,şahıslar hiç tereddüt etmeden sms alabilirler. Güvenebilirsiniz.
author
levent duru
Öncelikle her müşteriye ayrı bir danışman atamaları çok profesyonel bir yaklaşım, benle ilgilenen arkadaş sağolsun çok ilgiliydi, teşekkür ediyorum tüm çalışanlara...
author
Y.Kızgın
Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir program. SMS göndermede istediğiniz her ayarlamayı yapabiliyorsunuz. Üyelik ve aktivasyon çok hızlı.
author
Yaseer Mohammed
Çok çok memnun kaldım. mesai saat dışında bile işlerimi halletmeye çalıştılar. Her zaman işlerimi tamamlana kadar yanımda oldular. tavsiye ederim
author
Tahsin
Çalışanlarının çok ilgili olduğu bir SMS Şirketi. Özellikle de Firdevs Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum. Mesai saatinin dışında olmasına rağmen yardımlarını esirgemedi hiç. Sistem oldukça kullanışlı, sorunsuz ve hızlı çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim herkese. Tüm çalışanlara bir kez daha teşekkür ederim.
author
asar şimşek
Çok memnun kaldım Sema hanım teşekürler
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
Fiyat Al
Ara