Whmcs SMS Modülü - Whmcs SMS Doğrulama

Whmcs SMS Modülü ile üye veya yöneticilere otomatik sms gönderimi, bülten üyelik ve Form7 sonrası sms yollayın

  Whmcs SMS Modülü ile Otomatik Mesaj Gönderin

 1. VatanSMS Whmcs SMS Modülü ile ihtiyaç duyduğunuz tüm durumlarda artık SMS gönderebileceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ileri seviye ayar ve özellikler ile anlık şifre gönderimi, cep telefonu doğrulama mesajı, üye veya yöneticilere özelleştirilmiş mesaj gönderimi, bülten üyelik ve otomatik bilgilendirme mesajları gibi seçenekler ile sizlere Whmcs için harika çözümler sunuyoruz.
  Whmcs sms Modülü


  Ücretsiz üyelik oluşturarak Whmcs Sms gönderme eklentisini test etme fırsatını şimdi değerlendirin.
  VatanSMS aboneliği ve Whmcs sms paketini test etmek tamamen ücretsizdir.
  Oluşturacağınız üyelik herhangi bir taahhüdü içermez.
  Risk yok! Whmcs eklentimizi size hediye edeceğimiz sms kredinizle deneyin. Satın almak veya herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuz yok!
  • SMS ile üyelik doğrulama veya giriş şifresi mi yollamak istiyorsunuz?
  • Contact 7 Form eklentisi ile oluşturulan formlar gönderildiğinde sms gitsin mi?
  • Üyelerinize, müşterilerinize veya abonelerinize SMS mi göndermek istiyorsunuz?
  • Bülten üyeleriniz veya takipçilerinizle SMS ile bilgilendirme veya yeni yazılar eklediğinizde SMS mesajı mı göndermek istiyorsunuz?
  • Yorum aldığınızda belirli numaralara SMS ile bildirim mi yollamak istersiniz?
  VatanSMS, Whmcs SMS Gönderme eklentimiz ile tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek SMS eklentisi ile çok daha fazlasınız gerçekleştirmeniz çok kolay.
  ŞİMDİ ÜCRETSİZ ÜYE OL ve TEST ET


Whmcs SMS EKLENTİSİ KURULUM VİDEOSU

whmcs sms Modülü kurulum videosu
Youtube kanalımızdan izlemek için tıklayınız.

Whmcs SMS EKLENTİSİ KURULUM AŞAMALARI

1.Adım

İndirmiş olduğunuz zip dosyasını açın ve içindeki klasörü çıkartın. Çıkarmış olduğunuz klasörü File Manager aracılığıyla Whmcs klasöründe modüllerin olduğu klasöre yükleyin. (whmcs\modules\addons)

Whmcs Sms Modülü Kurulumu Adım 1
2.Adım

Setup=>Addon Modules sayfasına girip VatanSMS Whmcs eklentisini “Active” butonuna tıklayarak aktifleştirin. Ardından “Configure” a tıklayıp admin gruplarına yetki veriniz.

whmcs Sms Modülü Kurulumu Adım 2 whmcs Sms Modülü Kurulumu Adım 3
3.Adım

Addons => VatanSMS sayfasına girip ardından Ayarlar sekmesine tıklayalım. Bu ekranda ilgili alanlara VatanSMS API bilgilerinizi girip “Kaydet”e tıklayın.

Woocommerce Sms Modülü Kurulumu Adım 4 Böylece VatanSMS WHMCS eklentisinin kurulumu bitmiş olup , SMS ayarlarınızı gözden geçirebilir, düzenleyebilirsiniz.
4.Adım

*Müşteriye gidecek SMS’leri aktif/pasif etmek ve şablonlarını düzenlemek için; Müşteri Hazır SMS’leri sekmesine tıklayıp ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

Woocommerce Sms Modülü Kurulumu Adım 6
5.Adım

Adminlere gidecek SMS’leri aktif/pasif etmek ve şablonlarını düzenlemek için; Admin Hazır SMS’leri sekmesine tıklayıp ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

Woocommerce Sms Modülü Kurulumu Adım 7
6.Adım

SMS Gönder sekmesinden kişilere mesaj gönderebilir , Gönderilmiş SMS’ler sekmesinden de SMS raporlarınıza erişebilirsiniz.

Woocommerce Sms Modülü Kurulumu Adım 8 Woocommerce Sms Modülü Kurulumu Adım 9 Güncellemeleri takip etmek için , Eklenti Güncelle sekmesini kontrol etmeyi unutmayınız.
Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara