Okul Toplu SMS Sistemi

Duyuru, Devamsızlık, Sınav Sonuç, Toplantı, Özel Gün (bayram, kandil...), Kermes ve Etkinlik Mesajlarınızı Saniyeler içinde SMS ile Yollayın

RESMİ/ÖZEL OKUL ve EĞİTİM KURUMLARINA TÜM SMS PAKETLERİMİZDE %10 İNDİRİM FIRSATI!

İndirimli Okul Toplu SMS Fiyatları

okul sms paketleri

Velilerinize ve Personelinize saniyeler içinde ulaşmanın en hızlı ve ucuz yolu TOPLU SMS ile tanışın!
 • Başlıklı sms sistemimiz ile giden mesajlarda telefon numarası yerine "Kurum Adınız" yazar. Sms başlıkları en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşabilir.
 • e-Okul sistemi üzerinden Excel formatında indireceğiniz sınıf listelerinizi kolayca toplu bir şekilde rehberinize aktarabilirsiniz.
 • Kolay rehber özelliği, Sınıf ve Personelinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "5/A Sınıfı", "Öğretmenler", "Pansiyon" vb...
 • Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
 • Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, hak kaybınız oluşmaz. İade edilen mesajların takibini de panel üzerinden kolayca yapasınız.
 • Aldığınız mesaj paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Okul sms paketinizi bitene kadar ve süre kısıtlamanız olmadan kullanırsınız.
 • Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.
 • Program kurulumu gerektirmez. Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden okul mesaj sistemine giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz.

  Aktivason için Gerekli Belgeler

  1. Abone Sözleşmesi: Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için tıklayın!

  2. Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.).

  3. Görev Yeri Belgesi: Okul Müdürü olduğunuza dair MEBBİS sistemi üzerinden alacağınız belgenin gönderilmesi gerekmektedir.
  Ayrıca Okul Aile Birliği adına da başkan tarafından dolurulacak sözleşme ve belgelerle de satın alma işlemi yapılabilir.
  Belgelerde mühür ve kaşe mecburidir.
 • ÖNEMLİ BİLGİ!
  Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir.
 • TEST SÜRECİ
  Abonelik kaydınızın hemen sonrasında paneliniz teste açılır ve 24 saat süreyle hediye SMSleriniz ile gönderim sağlayabilirsiniz. Test süresinin ardından Panel kilitlenir ve SMS gönderimi sadece evrak ibrazı ile geri başlatılabilir.

Sistemimizi kullanan binlerce okul arasında sizleri de görmek isteriz...

ÜCRETSİZ DENEYİN