BLOG SAYFASI

Evraksız Toplu SMS

Evraksız Toplu SMS

Evraksız toplu SMS göndermek mümkün mü?


Firma, kurum ve kuruluş, marka ya da şahıs unvanını yansıtan başlıklı toplu sms ile haberleşme en yaygın ve hızlı iletişim metotlarından biridir. İşletmenizi veya verdiğiniz hizmeti tanıtmanızda başlıklı toplu SMS hem pratik hem ekonomik hizmet almanızı sağlar. Peki başlıklı SMS hizmetinden faydalanmak için evrak olmasa dahi işlem sağlanabilir mi? Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nca hazırlanan ve 28 Ekim 2017 tarih 30224 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliği'nin 7 inci maddesinin 6 ıncı fıkrası gereğince, belgesiz başlıklı SMS gönderimi yapılamamaktadır. Hizmet sağlayıcı firma, çalıştıkları kurum, kişi ya da işletmelerden evrak talep ederek işlem sağlamak zorundadır.


Toplu SMS Göndermek için Neden Evrak Gereklidir?


Evraksız toplu SMS güvenlik açısından zafiyet oluşturacağından işlemler usule uygun şekilde gerçekleştirilmek durumundadır. Evraksız SMS gönderme kulağa cazip gibi gelse de uzun vadede firmanız ya da şahsınız adına sıkıntılı durumlar teşkil edebileceğinden, yasal mevzuat doğrultusunda güvenli hizmet prensibi ile işlem yapmak sizler için en uygun olanıdır. Başlıklı toplu SMS aboneliği KVKK kapsamında üyelerin tüm bilgi ve belge güvenliği sağlanarak yapılmaktadır. Toplu SMS sistemini kullanmaya karar verdiğinizde üyelik türüne göre (bireysel üyelik, firma üyeliği, kurumsal üyelik, dernek, site, siyasi parti üyeliği vb) gerekli olan belgeleri ilettiğinizde işleminiz aynı gün içerisinde onaylanır ve en hesaplı paketlerimizden birini seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. Her hangi bir taahhüt ve kullanım süresi bulunmadan en güvenilir şekilde hizmet alabilirsiniz.


Ticari unvanınıza uygun sms başlığınızı oluşturarak, firmanızın reklamını yapmak ve satışlarınızı arttırmak için https://www.vatansms.com/register sayfasından kayıt olabilir, abonelik türüne göre işlem sağlamak istediğiniz toplu SMS başlığınıza ait evraklarınızı ileterek, kısa sürede Başlıklı Toplu SMS hizmetinden yararlanabilir ve VatanSMS’in size özel ayrıcalıklı dünyası ile hemen şimdi tanışabilirsiniz.


Editör: Nurcan SARI

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara