BLOG SAYFASI

Başlıklı SMS İle Markanızın Bilinirliğini Artırın

Başlıklı SMS İle Markanızın Bilinirliğini Artırın

Başlıklı SMS gönderimi firmanın ya da markanın değerini artıran en önemli mobil pazarlama araçlarından biridir.  Günümüz dünyasında her türlü ürünün yerinin doldurulabiliyor olması ürünün satış hacmini azaltırken,  kendi ürününüzü son kullanıcıya kabul ettirmek ve satış oranını artırmak firmanızın kurumsal imajıyla ve marka bilinirliği ile de doğru orantılıdır.

Markanın bilinirliğini artırmanın en önemli yollarından biri olan reklam ve pazarlama kampanyalarının amacına ulaşması da şüphesiz üzerinde düşünmek ve emek harcamayı gerekmektedir. Pazarlama kampanyaları düşünüldüğünde de en ekonomik yolla binlerce kişiye ulaşmanın temel yolu olan toplu mesaj sistemi, firmalara birçok kolaylık sağlamanın yanında kurumsal imaj yükseltme imkânı da sunar.

Başlıklı SMS Sayesinde Markanızı Tanıtın

Müşterilerinizle toplu SMS sistemi üzerinden iletişim kurarken rastgele oluşturulmuş bir telefon numarası yerine firmanızın adıyla başlıklı SMS gönderimi sağlamak; karşı tarafta güven duygusu oluşturmanın yanında markanızın müşteriler gözünde tanınırlığının artmasına da katkı sağlayacaktır. Unutmamak lazım ki bir müşteri, her zaman güven duyduğu markalar ile iletişimini sürdürür.

Kurumsal imaj söz konusu olduğunda müşteri memnuniyet oranı da akla gelen ilk etkenlerden biri. Toplu mesaj gönderme programı sayesinde müşterilerinizle her daim iletişimde kalabilir; firmanıza dair yaşanan son bilgilendirmelerden ya da mevcut pazarlama, promosyon, kampanya haberlerinden anında haberdar olmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetinizi de kurumsal toplu SMS hizmeti aracılığıyla artırabilirsiniz.

Son olarak, markanızın bilinirliği için kesintisiz bir reklam iletişimi de önemli. Doğru reklamla beraber, belirli aralıklarla düzenli etkileşimin sürdürülmesi kampanyanızın geçerliliği ve sürdürülebilirliği açısından altın değerinde bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Hazırlamış olduğunuz reklam kampanyalarını doğru kitleye doğru araçla iletirseniz hedeflemiş olduğunuz dönüşleri almanız mutlaka kolaylaşacaktır. Toplu SMS gönderme sistemi ile ekonomik ve hızlı bir şekilde reklam içeriklerinizi iletirken; Başlıklı SMS sayesinde, ileteceğiniz SMS’lerin gönderici kısmına isim bilgisi ekleyerek mesajlarınızı kurumsallaştırabilirsiniz.

Kurumsal imajınızı yükseltmek, müşterilerinizde güven duygusu yaratmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve reklam kampanyalarınızı kolayca duyurmak istiyorsanız; toplu mesaj sistemi üzerinden başlıklı SMS gönderimi gerçekleştirme seçeneğini deneyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz başlık üzerinden iletilecek olan toplu SMS’leriniz ile müşterilerinizle aranızdaki bağı güvenle artırmanın tadını çıkarın.

Müşterilerinizle aranızdaki iletişimi güvenle korumak için bize ulaşın, yarımcı olalım. 0212 852 64 65 numaralı telefon numaramız üzerinden özel müşteri temsilcinizden her türlü konu için yardım alabilirsiniz. 

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara