BLOG SAYFASI

İnternetten Toplu Sms Gönderme Programı

İnternetten Toplu Sms Gönderme Programı

İnternet üzerinden hızlı işlem yapmak için SMS gönderme programları var fakat bu masaüstü programları farklı bir arayüz ile çalışıp sizin sim kartınızın 3G modeme bağlanması ile SMS gönderimi yapabilmektedir. Bu işlem 10 yıl öncesine kadar yaygındı fakat sonrasında toplu sms hizmetinin gelişmesi ile bu sistem artık geride kaldı. Toplu sms fiyatlarının uygun seviyelere düşmesi ve kurumsal görüntü için SMS başlıklarının firma ismi, dernek ismi veya kişinin adı şeklinde hatta 0850 ile başlayan kişiye özel numara olarak belirlenebilmesi gibi etkenler sayesinde internetten toplu sms gönderme programına ihtiyaç kalmadan herhangi bir sms firmasından oluşturacağınız üyelik ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Mesajlarınızı ister mobil uygulama ister web panel üzerinden kolayca gönderim yapabilirsiniz.

Eski teknoloji ve sim kartınızdaki sms haklarını kullanarak kendi kişisel numaranız üzerinden gönderilen sms artık mesajınızı alan kişiler tarafından amatör ve kurumsallıktan uzak olarak değerlendirildiği için ayrıca firma imajını zedeleyici olarak algılanmaktadır. Artık 2020 yılında bu şekilde gelen SMS bildirimi veya kampanyalar dikkate alınmamakta onun yerine firma başlığı ile gelen ve içerisinde eğer kişi artık kampanya mesajı almak istemiyorsa iptal linki veya SMS ret sunan mesaj içerikleri daha çok tercih edilmekte. Bu şekilde firmalar gönderdikleri kampanya içerikli mesajlardan kaynaklı cezai işlemler ile uğraşmak durumunda kalmayıp işletmelerini büyütmek için reklam ve pazarlama işlerine odaklanabilmekteler.

Firmalar tüm bu işlemleri eski teknoloji yani internet üzerinden buldukları ücretsiz sms gönderme programları ile bu kurumsal imajı maalesef sağlayamazlar. Bu tarz programlar ile mesaj gönderimi için uğraşmak günümüzde zaman kaybı olarak görülmektedir. Artık mobil uygulama üzerinden de kullanma imkânınız bile bulunmaktadır. VatanSMS mobil uygulaması ile telefonunuzun rehberine erişebilir ve rehberinizdeki kişileri de müşteri listenize kayıt edebilir ve onlara özel günlerde kutlama veya ürününüz ile ilgili duyuru ve reklam mesajlarını kendi adınız veya firmanızın başlığı ile toplu sms gönderme  imkânınız olacaktır.

İnternetten Toplu Sms Gönderme Programı

Editör: Ersin HACIOĞLU


Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara