BLOG SAYFASI

Toplu Mesaj Gönderme Programı

Toplu Mesaj Gönderme Programı

Toplu SMS gönderme programı; kurumsal, bireysel, siyasi, dernek, eğitim gibi birçok alandan kullanıcısına tek bir seferde milyonlarca SMS iletimi sağlayan önemli bir araçtır. Toplu mesaj programı ile tüm iletilerinizi anında alıcılarınızla buluşturabilir, mobil pazarlama ve bilgilendirme mesajlarınızı güvenle iletebilirsiniz.

Toplu mesaj gönderme programının içerisinde bulunan seçenekler aracılığıyla mesajlarınızı otomatikleştirebilir, hitaplı ya da şirket adınızla gönderim sağlayabilirsiniz. Toplu SMS sistemi ile kampanyalar düzenleyebilir, bilgilendirme mesajları iletebilir veya mobil pazarlama ağınızı güçlendirebilirsiniz.

Toplu Mesaj Gönderme Programı Kullanıcılarına Ne Sunar?

Eğer sıklıkla pazarlama kampanyaları düzenliyor ya da kargo takip, tek kullanımlık şifre (OTP SMS), bilgilendirme mesajları gibi içeriklerle çok fazla SMS kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız, her seferinde tek tek mesaj iletmek pek olası bir yol değildir. Bu nedenle VatanSMS olarak, toplu mesaj programına ihtiyaç duyan her kesimden alıcımız için kolay kullanım imkânı sunan panel içeriği ile Toplu SMS ihtiyaçlarına profesyonel ve güncel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

1. Başlıklı SMS ile gönderim

Mesajlarınız rastgele oluşan bir telefon numarası yerine kurumsal markanız ya da bireysel adınızla iletilmesi yalnızca toplu mesaj programı aracılığıyla mümkün olabilecek bir seçenektir. Başlıklı SMS itibarınızı yükselteceği gibi, alıcılarınızda mesajın kimden geldiğini görüntüleme imkânı da sunar.

2. SMS Raporlama İmkânı

Panel içerisinde bulunan raporlama seçeneği ile mesajlarınızın son durumlarını görüntüleyebilir, iletilen ve iletilmeyen mesajlarınızın hangi gerekçelerle iletilmediğinizi öğrenme şansı yakalayabilirsiniz.

3. Ret Paket Desteği

Seçmiş olduğunuz ret paket imkânı ile veri tabanınızdan alıcılarınıza çıkış hakkı tanıyabilir, böylece alıcılar tarafından yaşanabilecek olası şikâyetlerin de önüne geçebilirsiniz.

4. Kara Liste İşlemleri

Kara liste desteği sayesinde sizden mesaj almak istemeyen kullanıcıları listeleyebilir, veri tabanınızı her daim güncel ve güvenli tutabilirsiniz.

5. Şablon Ekleme

Toplu SMS gönderme programı içeriğine kaydedeceğiniz hazır şablonlarınız ile mesajlarınızın gönderimini anında gerçekleştirebilir, tekrar tekrar aynı mesajları yazma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

6. İleri Tarihli Gönderim

Mesajlarınızın ileti tarihlerini önceden düzenleyebilir, gönderilmesi gereken tarihte mesajlarınızı ayarlayarak zamandan tasarruf kazanabilirsiniz. Mesajınızı ister bir gün isterseniz de bir ay önceden ayarlayın, ayarladığınız tarih ve günde mesajlarınız otomatik bir şekilde iletilsin.

Toplu SMS kaç kişiye gönderilir?

Bu sorunun cevabı için kesin bir sayı vermek mümkün değil çünkü her firmanın kendi kapasitesine göre değişkenlik gösteren SMS gönderim miktarı vardır. İyi bir toplu SMS sistemi ile 1.000.000’a kadar SMS gönderimi yapabilirsiniz. Toplu SMS ortalama kaç kişiye gönderilecekse bu sayıyı belirleyerek ihtiyacınız doğrultusunda oluşturulan paketlerden SMS alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Gönderme Programı Ücretsiz mi?

Her toplu mesaj firmasının kendi bünyesinde oluşturduğu fiyat politikalarına göre alım yaparak, SMS göndermeye başlayabilir ve panel içerisinde bulunan ek özelliklerden yararlanabilirsiniz.

VatanSMS’in sizin için hazırladığı Toplu SMS fiyatlarını görmek için lütfen tıklayınız.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara