BLOG SAYFASI

Yeni Yıl / Yılbaşı SMS Mesaj Örnekleri

Yeni Yıl / Yılbaşı SMS Mesaj Örnekleri

Yeni Yıl / Yılbaşı SMS Mesaj Örnekleri

2025 yılına girerken en güzel ve anlamlı tebrik ve kutlama sözleri, kısa, yeni, uzun yeni yıl sms mesajları ve sözleri.

En Güncel ve yeni 2025 en güzel yılbaşı sms mesajları ve yeni yıla girerken sevdiklerinize gönderebileceğiniz En güncel ve yeni 2025 Yılbaşı tebrik ve kutlama sözleri. Kısa yeni yıl mesajları, aileye yılbaşı mesajları, dini sözler ve yeni yıl tebrik ve kutlama sms mesajları

Yeni yıla girmemize günler kala birçok kişi “2025 yılını” heyecanla bekliyor. Yeni yıl öncesi sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza yılbaşı sms mesajı göndererek onlara güzel dileklerini iletmek isteyenlere 2025 yılına girmemize çok az bir süre kala en yeni ve en güzel yılbaşı mesajlarını sizler için hazırladık. Sevdiklerine, eş ve dostlarına, akrabalarına “Yeni Yıl SMS Mesajı” göndermek isteyenler için kutlama mesajları

Vatansms.com ile teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak Yeni Yılın heyecan ve coşkusunu tüm sevdiklerinizle birlikte ve toplu sms sistemi aracılığıyla yaşamak ve yaşatmak mümkün. Toplu SMS sistemimizin sağladığı kullanım kolaylıkları ile binlerce kişiye birkaç saniye içinde gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca PlayStore, AppStore ve HUAWEI AppGallery üzerinden indireceğiniz VatanSMS Mobil Uygulaması ile cep telefonu rehberinizdeki kişilere başlıklı toplu sms gönderme ayrıcalığını yaşayın.

VatanSMS ailesi olarak yeni yılınızı sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizle kutluyoruz.

Sizler için derlediğimiz kısa ve anlamlı yeni yıl (2025 yılbaşı) mesajlarını SMS mesaj uzunluklarını da dikkate alarak grupladık:

1 SMS Uzunluğunda Yılbaşı Kısa Mesajları:

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar...

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2025 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar...

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

2025 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2021 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

2025 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar...

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2025 yılında hayallerin gerçeğin olsun… Mutlu yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2025 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara…

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar yapma ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar!

Yaşamınız boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep sizinle olsun.

Mutlu Yıllar Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

Hoş geldin 2025! Önceki yılların verdiği birikim ve tecrübeyle bu yılı da dolu dolu geçirelim hep birlikte! Sevdiklerinizle keyif içinde yeni bir yıl dileğiyle…

Dönüp arkana bile bakmak istemeyeceğin kadar muazzam bir yıl geçirmen dileğiyle! 2025 senin için unutulmaz olsun…

Merhaba 2025’in ilk günü! Bu yıl diğer tüm yıllarımızın seyrini etkileyecek şahane tecrübeler yaşama fırsatı versin hepimize! Sürprizlerle dolu 2025 dileğiyle…

Yeni yılımızda rabbim tüm İslam alemi olarak korktuklarımızdan emin; umduklarımıza nail olmayı nasip etsin.

Elimizdekilerle mutlu olmayı öğrenebilmek daima huzur verir! Dünyaya sevgiyle bak ki evrenin tüm iyi niyeti ve 2025’in tüm mucizeleri seninle olsun!

2 SMS Uzunluğunda Yılbaşı Kısa Mesajları:

İş mi arıyorsun, o halde tam hayalindeki iş! Sağlığına mı kavuşmak istiyorsun, o halde bol şifa! Yeni yerler mi keşfetmek istiyorsun, o halde tam da ihtiyacın olan imkanlar ve bol şans hep seninle olsun; tüm dileklerin 2025’de gerçekleşsin!

Yeni yılın ilk günü geri kalan hayatımızın da ilk günü! Yeni bir başlangıç, yeni planlar ve yepyeni bir moralle enerjimizi hiç düşürmeyeceğimiz sağlıklı bir yıl dileğiyle! Neşeli 2025 herkese şans getirsin

Hayatın olumlu yanlarına odaklanıp sevdiklerimize daha çok vakit ayırabileceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2025 geçirmek dileğiyle… Gülücükleriniz yıl boyu daima sizinle olsun!

Yeni doğan güneş gibi yepyeni bir yılı selamla ve uyandığında tertemiz ocak havasını içine çekip şöyle söyle: “Ben kendime kendim için gerekliyim, sağlıklı, kararlı ve enerjik olmalıyım!” Kıymetinizin bilindiği, keyifli günlerin birbirini kovaladığı huzurlu bir yıl dileğiyle!

Bu yıl ailene daha çok vakit ayır, arkadaşlarınla mutlu anılar biriktir, kendine daha iyi bak, doğru beslen, hayvanları koru ve çevrene saygı duy… İyi bir insan olmak için çok sebebin var! 2025 yılına bir şans ver ve tüm sürprizleri bu yıl bol bol yaşa!

Hayatı ıskalamayacağın ve en çok da “iyi ki” diyebileceğin mutluluklara şahit olman dileğiyle… 2025 senin için yıllarca hatırlayabileceğin şahane bir fotoğraf albümü olsun!

2021 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakalım ve yarınlara yeni umutlarla koşalım. Ailen ve sevdiklerin hep seninle olsun bu sene de. 2025 hepimize güzel haberler getirsin. Mutlu seneler dilerim!

Pandemi, virüs, bakteri hastalık kelimelerini ne çok duyduk bu sene değil mi? Artık 2025’de duyacağın kelimeler daha da iyi olsun. Mutluluk, aşk, sevgi, para ve keyif kelimeleriyle yaşa bu yıl. Canını sıkacak hiçbir duruma izin verme. 2025 senin senen olacak unutma!

Yeni yılın başta ülkemizin refahı, yakınlarımızın sağlığı ve hayallerimizin gerçekleştiği güzel günlere şahit olması dileğiyle! Barış ve huzur içinde nice mutlu yıllara!

Bir sene daha geçti gitti ellerimizden. 2025 de hızla geçecek. Bu sene dolu dolu yaşamak ve verimli işler çıkarmak için bir saat daha geç kalma. O an sen ne istiyorsan yap. 2025’de kazanan sen olacaksın. Mutlu yıllar!

Ailen, sevdiklerin, eşin, dostun yanındaysa yeni yıl sana daha ne getirebilir ki? Dağ gibi arkanda duran güvendiklerin varsa 2025 senesi sana çoktan hoş gelmiş. İyi ki gelmiş. Bu sene her şey gönlünce olsun ey dost. Mutlu seneler, iyi geceler!

Her son yeni ve güzel bir başlangıcı getirir beraberinde. Bu yıl da neşeni ve umudunu kaybetmediğin sürece; cesaret, inanç ve çaba ile arzu ettiğin her şeye ulaşacağına eminim. Mutlu yıllar!

3 SMS Uzunluğunda Yılbaşı Kısa Mesajları:

Yeni yıla adım attığımız bu özel zaman diliminde, içtenlikle diliyorum ki her bir gününüz, sağlık dolu ve mutlulukla dolu olsun. Gelecek yılın, sizin için birbirinden güzel anlarla dolu, sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu anılarla dolu olmasını yürekten temenni ederim. Yeni yılın size sağlık, huzur ve başarı getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir yıl geçirmenizi kutlarım. Yeni yılınız kutlu olsun!

Yılbaşı gecesi, umutların, dileklerin ve hayallerin paylaşıldığı özel bir zaman dilimi. Bu anlamlı gecede içtenlikle diliyorum ki gelecek yıl sizin için bir dönüm noktası olur; hayalleriniz gerçekleşir, umutlarınız yeşerir ve mutluluğunuz hiç eksilmez. Yeni yılın, yüzünüzden gülücüklerin eksik olmadığı, kalbinizin huzurla dolduğu, bol bol sevgi, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl olmasını dilerim. Yeni yılınız kutlu, mutlu olsun!

Yeni yılın kapılarını aralarken, içten dileklerimle sizin için sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Gelecek yılın, hayallerinizin gerçekleştiği, başarılarınızın arttığı, yeni deneyimlerle dolu bir yıl olması ve her adımda hedeflerinize biraz daha yaklaştığınız, sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz anların değerini daha iyi anladığınız bir yıl olması dileğiyle, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Yılın son günlerini geride bırakırken, içten dileklerimle yeni bir yıla umutla ve heyecanla adım atıyoruz. Gelecek yılın, sizin için bereketli, sağlıklı ve neşe dolu olması dileğiyle yeni yılınız kutlu, mutlu olsun! Her yeni gün, yeni umutlarla dolu olsun, her anınız sevgiyle ve neşeyle taşsın. Hayatınızın her alanında başarılar sizi bulsun, huzur içinde ve keyifle geçirilen günleriniz bol olsun. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım!

Yeni yılın ilk ışıklarıyla birlikte, umutlarınız yeşersin, hayalleriniz gerçekleşsin ve tüm dilekleriniz kabul olsun. Yeni yılın getirdiği yeni bir başlangıçla, geçmişteki güzellikleri hatırlayıp geleceğe umutla bakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim, yeni yılınızı sağlık, huzur, mutluluk ve bereketle doldursun. Gelecek yılın size bolca sevgi, başarı ve keyif dolu günler getirmesini temenni ederim. Kalbinizin huzurla dolduğu bir yıl olması dileğiyle, yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun!

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara