BLOG SAYFASI

Toplu Numaralara Sms Gönderme

Toplu Numaralara Sms Gönderme

Numaralara SMS Nedir, hangi durumlarda kullanılır?


Toplu Numaralara SMS, birden fazla numaraya aynı içerikte bir mesaj gönderiminde kullanılır. Eğer mesaj göndereceğiniz numaralar rehberinize kayıtlı olmayıp, Excel veya Word gibi dokümanlardan kopyalanabilecek halde is numaralarız kopyala / yapıştır yöntemi ile mesaj göndermeniz mümkün.


Toplu Numaralara SMS Nasıl Kullanılır?


-  VatanSMS panelinize giriş yaptıktan sonra, sol menüden SMS İşlemleri – Toplu Numaralara SMS sekmesine tıklayın.- Açılan sayfada, kopyaladığınız numaralarınızı sol taraftaki numaralar kutusuna yapıştırınız. Numaralar alt alta sıralı olmalı veya aralarında virgül ile ayrılmalıdır.


Not: VatanSMS Numara Ayıklama Sistemi ile yapıştırdığınız numaralar sistem tarafından otomatik olarak düzgün formata dönüştürülecektir. 

+90 (511)3334455 , 0 (514)1112233 , 5009784567 , 0511-588-79-45vb. bir formatta olan numaralarınız “Mesajı Gönder” butonuna bastığınızda numaraların formatını uygun hale getirecektir.


Sağ tarafta ise Gönderi Adı – Şablon – Mesaj Türü – Mesaj Zamanı seçimini yapıp ardından mesaj içeriğini yazabilirsiniz.


“Mesajı Gönder” butonuna tıkladığınızda, mesaj önizlemesini görüntüleyip, “Gönder” butonuyla mesajınızı gönderebilirsiniz.


Mesajlarınız gönderildi, VatanSMS ile Toplu Numaralara SMS göndermek bu kadar kolay…

Excel dosyası ile gönderimde sunduğumuz Özel Excel ile SMS ve Excel ile Sms  gönderim seçeneklerimizin anlatıldığı blog sayfalarımızı inceleyiniz.

Editör: Serhat KESEN

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara