0212-852-6465
0212-852-6465

DERNEK TOPLU SMS SİSTEMİ

Toplantı, özel gün, borç-ödeme mesajları, kermes, etkinlik ve düğün-cenaze duyurularınızı saniyeler içinde SMS ile gönderin!

Dernek üyelerinize saniyeler içinde Vatan Toplu SMS Sistemi ile ulaşın!

Toplu SMS Fiyatları
dernek toplu sms sistemi

DERNEK / VAKIF ve SENDİKALARA TÜM SMS PAKETLERİMİZDE %10'a VARAN İNDİRİM FIRSATI İÇİN ACELE EDİN!

  Sistem Özellikleri ve Ücretsiz Kullanım Desteği

 1. Başlıklı sms sistemimiz ile giden mesajlarda telefon numarası yerine "Dernek Adınız" yazar. Sms başlıkları en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşabilir.
 2. Kolay rehber özelliği, Üyelerinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "Yönetim kurulu", "Kadın Üyeler", "Arh+ Kan Grubu" vb...
 3. Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
 4. Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, hak kaybınız oluşmaz. İade edilen mesajların takibini de panel üzerinden kolayca yapasınız.
 5. Aldığınız mesaj paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Mesaj paketinizi bitene kadar ve süre kısıtlamanız olmadan kullanırsınız.
 6. Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.
 7. Program kurulumu gerektirmez. Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden sisteme giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz.

  Aktivasyon için Gerekli Belgeler

  1. Abone Sözleşmesi: Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için tıklayın!

  2. Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.).

  3. Görev Belgesi: Dernek başkanı olduğunuzu gösteren karar defteri veya seçim tutanağı örneği gönderilmesi gerekmektedir.
  (Başkan dışında yapılan aboneliklerde başkan tarafından imzalanmış yetki belgesi gerekmektedir.)
  Belgelerde kaşe mecburidir.
 8. ÖNEMLİ BİLGİ!
  Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir.
 9. TEST SÜRECİ
  Abonelik kaydınızın hemen sonrasında paneliniz teste açılır ve 24 saat süreyle hediye SMSleriniz ile gönderim sağlayabilirsiniz. Test süresinin ardından Panel kilitlenir ve SMS gönderimi sadece evrak ibrazı ile geri başlatılabilir.