0212-852-6465
0212-852-6465

KAMPANYALI KURUMSAL SMS PAKETLERİ

Kurumsal sms paketlerimiz 10. yılımıza özel hediyeleriyle birlikte. 50, 100 ve 200 Binlik toplu mesaj paketlerimizde sunduğumuz hediye fırsatından yararlanmak için acele edin. Toplu sms paketlerimizi satın almak için öncelikle aktif bir hesabınızın olması gerekmektedir.

TANIŞMA PAKETİ

10.000 SMS

109 TL
 • Toplu Sms Paketi Kampanyası
  İlk Alıma ÖZEL Yeni Aboneliklerde GeçerliPLUS*HEDİYELİ

50.000 SMS

849 TL
 • Toplu Sms Paketi Kampanyası
  Arzum Okka Minio veya İmza Çay Otomatı Hediye

MEGA*HEDİYELİ

100.000 SMS

1399 TL
 • Toplu Sms Paketi Kampanyası
  Arzum Okka Minio veya İmza Çay Otomatı Hediye

GOLD*HEDİYELİ

200.000 SMS

2490 TL
 • Toplu Sms Paketi Kampanyası
  Arzum Okka Minio DUO Kahve Makinası HediyeKampanyalarımızla İlgili Aklınızda Soru Kalmasın

Hediye edilecek kahve makinesi markası nedir, özellikleri nelerdir?
ARZUM OK004 OKKA Minio Türk Kahvesi Makinesi hediye edilecektir. Kahve makinesi ile ilgili özellik ve datayları ARZUM firma resmi web sitesinden inceleyiniz. (Stok durumları nedeni ile sizlere renk seçeneği sunamıyoruz)
Kahve makinesi hediyemi ne zaman göndereceksiniz?
Satın almış olduğunuz paketin ücreti tarafımıza ulaştıktan bir iş günü içinde siparişi verilip sizlere kargolanacaktır. Kargo teslimat bölgesi ve yoğunluğa göre ortalama 2-5 iş günü içinde adresinize teslim edilmektedir. Kargoda yaşanacak aksaklıklardan dolayı firmamız sorumlu olmamasına rağmen, kargonuz sipariş anından sizlere ulaştırılana kadar bizzat tarafımızca takip edilir sizlere en kısa sürede ulaşması için gayret gösterilmektedir.
Toplu SMS paketinin kullanım süresi var mı?
Hayır, diğer toplu sms paketlerimizde olduğu gibi sms paketlerimizin son kullanım süresi bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman içinde tüketebilirsiniz, yıllarca sms gönderirsiniz.