BLOG SAYFASI

En Anlamlı Kısa ve Güzel 2024 Kandil Mesajları

En Anlamlı Kısa ve Güzel 2024 Kandil Mesajları

2024 yılına özel en anlamlı ve özgün tüm Kandil kutlama mesajlarını burada bulabilirsiniz. Regaib, Mevlid, Miraç ve Berat Kandili için hazırlanmış mesajlarımızı keşfedin. Kandil mesajlarınız sevdiklerinize, akraba, dostalarınıza veya kurumsal olarak SMS ile yollayabilmeniz için ayrıca SMS mesaj uzunluklarına göre de sınıflandırdık

Regaib Kandili Mesajları

En güzel kısa ve öz 2024 Regaib Kandili Mesajları

Mevlid Kandili Mesajları

2024 Mevlid Kandili için en anlamlı ve özgün mesajlar

Miraç Kandili Mesajları

2024 Miraç Kandili'ne özel, kalpten gelen mesajlar

Berat Kandili Mesajları

2024 Berat Kandili için en içten dilekler ve mesajlar
Regaib Kandili Mesajları Görseli

Regaib Kandili Mesajları

Regaib Kandili, ellerin Allah'a açıldığı, dua kapılarının af dileyen kullara açık olduğu ve tövbelerin edildiği hayırlı gecelerden biri. O gece yapılan dua kabul olur, namaz, oruç, sadaka gibi ibadetlere, sayısız sevaplar verilir. Bu mübarek gece için sizlere en güzel regaib kandili mesajlarını derledik.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler.... Regaip kandiliniz kutlu olsun

Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Regaip kandiliniz kutlu olsun

1 SMS Uzunluğunda Regaib Kandili Mesajları:

Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Dualarınızın kabul, kalplerinizin huzurlu olması dileğiyle.

Regaib Kandiliniz kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve barış dolu bir yaşam dilerim.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle, Regaib Kandilinizi kutlarım.

Regaib Kandiliniz mübarek, kalbiniz huzurlu, eviniz bereketli olsun.

Hayırlı Kandiller! Regaib Kandilinizin, hayatınıza güzellikler getirmesini dilerim.


2 SMS Uzunluğunda Regaib Kandili Mesajları:

Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Bu özel gecede, dualarınızın kabul olması, kalplerinizin huzurlu olması dileğiyle. Sevdiklerinizle birlikte nice kandillere ulaşmanız dileğiyle. Rabbimiz dualarınızı kabul etsin.

Regaib Kandiliniz kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve barış dolu bir yaşam dilerim. Bu mübarek gecenin, hayatınıza ışık olmasını ve tüm dileklerinizi gerçekleştirmesini temenni ederim.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle, Regaib Kandilinizi kutlarım. Sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir gece geçirmeniz dileğiyle.

Regaib Kandiliniz mübarek, kalbiniz huzurlu, eviniz bereketli olsun. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte, dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Hayırlı Kandiller! Regaib Kandilinizin, hayatınıza güzellikler getirmesini dilerim. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte, huzur ve mutluluk dolu anılar biriktirmeniz dileğiyle.


3 SMS Uzunluğunda Regaib Kandili Mesajları:

Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte nice kandillere ulaşmanız dileğiyle. Dualarınızın kabul olması, kalplerinizin huzurlu olması temenni ederim. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, hayırlı Kandiller. Bu mübarek gecede içimizi ferahlatacak dualar edelim, dualarımızın ve niyetlerimizin kabul olması için Rabbimize yakaralım. Dualarda birleşelim, sevgi ve hoşgörüyle dolu bir gecede buluşalım. Rabbimiz dualarımızı kabul eylesin, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Regaib Kandiliniz kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve barış dolu bir yaşam dilerim. Bu mübarek gecenin, tüm dileklerinizi gerçekleştirmesini temenni ederim. Sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir gece geçirmeniz dileğiyle. Bu mübarek gecede içimizi ferahlatacak dualar edelim, dualarımızın ve niyetlerimizin kabul olması için Rabbimize yakaralım. Regaib Kandiliniz mübarek olsun, Rabbimiz dualarınızı kabul eylesin.

Bu mübarek gecede, Regaib Kandilinizi kutlarım. Sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir gece geçirmeniz dileğiyle. Bu özel gecenin, hayatınıza neşe ve mutluluk getirmesini dilerim. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, dualarınızın ve niyetlerinizin makbul olmasını temenni ederim. Regaib Kandiliniz mübarek olsun, hayırlı Kandiller.

Regaib Kandiliniz mübarek, kalbiniz huzurlu, eviniz bereketli olsun. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte, dualarınızın kabul olması dileğiyle. Bu mübarek gecenin, hayatınıza barış ve sevgi getirmesini temenni ederim. Rabbimiz dualarımızı kabul eylesin, Regaib Kandiliniz kutlu olsun. Hayırlı Kandiller.

Hayırlı Kandiller! Regaib Kandilinizin, hayatınıza güzellikler getirmesini dilerim. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte, huzur ve mutluluk dolu anılar biriktirmeniz dileğiyle. Bu mübarek gecenin, hayatınıza umut ve sevinç getirmesini temenni ederim. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, dualarınızın ve niyetlerinizin makbul olmasını temenni ederim. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Toplu SMS gönderme platformları sayesinde, Kandil mesajlarınızı rahatlıkla iletebilirsiniz. Bu platformlar vasıtasıyla, sevdiklerinize tek bir adımda aynı mesajı topluca yollayabilirsiniz. İşte toplu SMS gönderme platformu ile Kandil mesajı gönderme süreci:

VatanSMS gibi güvenilir bir toplu SMS gönderme servisi ile bir hesap oluşturun. Alıcılarınızın mobil telefon numaralarını, toplu mesajı göndermek istediğiniz kişiler listesine ekleyin. Hazırladığınız Kandil mesajını, toplu mesaj gönderme servisinin kullanıcı arayüzünde yazın. Mesajınızı göndermek için “Gönder” düğmesine basın. Mesajınız, belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte, tüm alıcılarınıza eş zamanlı olarak ulaşır. Unutmayın, toplu SMS gönderme servisleri ile mesajınız tüm alıcılara aynı biçimde ulaşacağı için, mesajınızı genel ve herkesin kabul edebileceği bir dilde yazmaya dikkat edin. Ek olarak, mesajınıza kişisel bir not ekleyerek daha özel hale getirebilirsiniz.

İşte en güzel ve anlamlı Regaib Kandili mesajları için örnekler:

Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle… Regaip kandiliniz kutlu olsun

İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Regaip kandiliniz kutlu olsun

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandilin mübarek olsun...

Mübarek aylara Selam olsun.. Selam olsun Ey Regaib. Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Regaip kandiliniz kutlu olsun

Bu tür kısa ve dolu dolu mesajları sevdiklerinize yollayarak Kandil tebriği imkanı bulabilirsiniz. Ek olarak, mesajlarınızı toplu SMS gönderme servisi ile gönderirken kişiselleştirebilir ve özel bir not ekleyebilirsiniz. Unutmayın, minik bir mesaj bile sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi hissettirebilir ve bu özel gecenin anlamını güçlendirebilir.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Hayırlı Regaip kandilleri.

Regaip istemek demek, bizde hayırlar isteriz ya Rab, biz de bağışlanmak dileriz ya Rab, bizleri de affeyle bizlere de hayırlar vesileyle. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Ya Rabbi bu gece dua edenlerden, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Cennette gezenlerden eyle bizi. Amin! Regaip Kandiliniz Mübarek olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmeniz dileğiyle hayırlı kandiller.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

Mevlid Kandili Mesajları Görseli

Mevlid Kandili Mesajları

Hz. Muhammed S.A.V’ın dünyaya gelişinin yıl dönümü olarak kutlanan bu özel gecede, sevdiklerinize en güzel Mevlid Kandili mesajları göndererek duygularınıza ortak edebilirsiniz. Mevlid kandili gecelerinde camilerde mevlid okunur, dualar edilir, ibadetler yapılır. Ayrıca, Mevlid kandili mesajları paylaşarak sevgi ve hoşgörüyü yaymaya katkıda bulunabilirsiniz.

Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep yanınızda olsun, gönülleriniz imanla dolsun, miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gecenin esenliği üzerinize olsun. Allah'ın rahmeti ve bereketi sizinle olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandiliniz mübarek olsun. Bu gecenin bereketi üzerinize olsun, dualarınız kabul olsun, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu kandiller yaşayın.

1 SMS Uzunluğunda Mevlid Kandili Mesajları:

Mevlid Kandilin mübarek olsun! Dualarda buluşmak, sevgiyi yaymak ve ibadetle yücelmek dileğiyle.

Kutlu doğum günü, Efendimizin nuruyla aydınlansın gönüller. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbimizin rahmeti üzerinize olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Mevlid Kandili dualarla, sevgiyle, bereketle dolu olsun. Hayırlı Kandiller.

Efendimizi anmanın coşkusunu kalplerimizde hissedelim. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.


2 SMS Uzunluğunda Mevlid Kandili Mesajları:

Rabbimizin sonsuz rahmeti, sevgisi ve bereketi üzerinize olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun, dualarda buluşalım ve sevgiyi hoşgörüyü yayalım. Bu kutlu doğum gününü idrak etmek, bizlere bir fırsat sunuyor. Sevgi dolu dualarla dolu bir Mevlid Kandili geçirmeniz dileğiyle. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

İçimizdeki sevgiyi büyütmek ve dualarımızı yükseltmek için Mevlid Kandili önemli bir fırsattır. Rabbimizin sonsuz rahmeti, dualarımızın kabulüne vesile olsun. Bu mübarek gecede sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk dolu anlar yaşamanız dileğiyle, Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Gönüllerimizin ışığı, hayatlarımızın bereketi olan Mevlid Kandili'nde dualarda birleşelim ve Rabbimize yakaralım. Bu kutlu gecede sevgi ve hoşgörüyle dolu bir birliktelik yaşayalım. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Mevlid Kandili, kalplerimizin sevgiyle dolup taştığı, dualarımızın kabulüyle coştuğu bir gecedir. Rabbimizin sonsuz rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Dualarda birleşelim, sevgiyle kucaklaşalım. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Efendimizi anmanın sevincini yaşarken, dualarımızı da eksik etmeyelim ve Rabbimize yakaralım. Mevlid Kandili'nin feyziyle dolu, hayırlı dualarınızın kabul olması dileğiyle, Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.


3 SMS Uzunluğunda Mevlid Kandili Mesajları:

Efendimizin doğumunu kutlamak, manevi bir coşku ve huzur demektir. Bu kutlu gecede Rabbimize yakarışlarımız, sevgi dolu dualarımızla yükselsin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun, huzur ve bereket dolsun evlerinize. Mevlid Kandili, Peygamberimizin nuruyla aydınlanmış bir gecedir. Dualarımızla, ibadetlerimizle anlamlı kılalım. Kutlu Kandiller.

Mevlid Kandili, kalplerimizi Efendimizin sevgisiyle doldurduğumuz anlamlı bir gecedir. Dualarımızın kabul olması dileğiyle, hayırlı Kandiller. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte, huzur ve mutluluk dolu anılar biriktirmeniz dileğiyle. Bu mübarek gecenin, hayatınıza umut ve sevinç getirmesini temenni ederim.

Mevlid Kandili, kalplerimizi sevgiyle doldurduğumuz, dualarımızı yükselttiğimiz anlamlı bir gecedir. Bu mübarek gecede Rabbimizden bol bol mağfiret dileyelim. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun, dualarınız kabul olsun. Dualarda buluşarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim. Rabbimizin rahmeti üzerinize olsun, hayırlı Kandiller.

Efendimizin doğum günü vesilesiyle tüm İslam aleminin duaları bir olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun. Sevgi ve hoşgörüyle dolu bir gecede dualarımızı yükseltelim. Hayırlı Kandiller. Bu özel gecede, sevdiklerinizle birlikte, huzur ve mutluluk dolu anılar biriktirmeniz dileğiyle.

Mevlid Kandili, manevi bir yolculuğa çıkmanın ve dualarla yüreklerimizi açmanın zamanıdır. Kutlu olsun, huzur dolsun yüreklerimize. Dualarda buluşalım, sevgiyle kucaklaşalım. Rabbimizin engin merhametiyle dolu bu özel gecede, dualarımızı yükselterek birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun, hayırlı dualarınız kabul olsun.

Kandil gününde eller göğe kalkar ve günahların bağışlanması için Allah’a dua edilir. Nafile ibadetler çoğaltılır ve Kur’an-ı Kerim okunur. Bol bol istiğfar edilir ve umut edilir ki geçmişte işlenen günahlar bağışlanır. Bu özel günde, sevdiklerinize dua ve hatırlatma amacıyla VatanSMS ya da mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla yollayabileceğiniz Kandil mesajları topladık. İşte dostlarınıza yollayabileceğiniz Kandil mesajları:

Mevlid Kandili'nin İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili'nin aydınlığında tüm gönüllerimiz sevgiyle dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili'nin ışıklarıyla gönlünüz aydınlansın, duaları kabul olsun, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu kandiller yaşayın.

Mevlid Kandiliniz mübarek olsun. Bu gecenin bereketi üzerinize olsun, dualarınız kabul olsun, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu kandiller yaşayın.

Mevlid Kandili'nin İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili'nin aydınlığında tüm gönüllerimiz sevgiyle dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

"Mevlid Kandiliniz mübarek olsun! Bu özel günde, sevgi ve barış dolu bir dünya dilerim."

"Peygamberimizin doğduğu bu mübarek günde, dualarımız kabul olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun!"

"Sevgili Peygamberimizin doğumunu kutlamak, bir kez daha İslam'ın nuruyla aydınlanmamıza vesile oldu. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun!"

"Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun!"

"Bu özel günde, sevgiyle yanıp tutuşan kalplerimizle dualarımızı gönderiyoruz. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun!"

"Peygamberimizin doğumu, insanlığa bir umut ve rehberlik kaynağıdır. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun!"

"Mevlid Kandilinizde, sevdiklerinizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşayın. Dualarınız kabul olsun!"

"Bu mübarek günde, günahlarımızı affettirmek için Allah'a dua edelim. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun!"

"Peygamberimizin hayatı, bize nasıl bir insan olmamız gerektiğini gösterir. Bu Mevlid Kandili, onun öğretilerini hatırlamak için bir fırsattır. Kutlu olsun!"

"Rahmet ve mağfiretin bol olduğu bu günde, dualarınızın kabul olmasını dilerim. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun!"

Miraç Kandili Mesajları Görseli

Miraç Kandili Mesajları

Miraç Kandili, semavi yolculuğun gerçekleştiği anlamlı bir gecedir, Miraç kandili mesajları ile sevdiklerinizde sağlık, mutluluk, huzur ve af kapılarını aralayabilirsiniz. Kandil mesajları, manevi duyguların yoğunlaştığı bu gecede, duygularımızı en güzel, en etkileyici şekilde sevdiklerimizle paylaşmak, birbirimize dua etmek ve iyi dileklerde bulunmak için yardımcı olurken, gönderilecek bir "Miraç Kandili Mübarek Olsun" mesajı kalplerdeki sevgi ve samimiyeti daha da arttırmaya yardımcı oluyor.

Miraç Kandili'niz mübarek olsun. Bu mübarek gecenin feyzi ve bereketi üzerinize olsun.

Dualarınızın kabul olduğu, dileklerinizin gerçekleştiği bir Miraç Kandili diliyorum.

Bu mübarek gecenin hürmetine Allah'ım tüm günahlarımızı affetsin.

1 SMS Uzunluğunda Miraç Kandili Mesajları:

Miraç Kandiliniz mübarek olsun. Dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Miraç Kandiliniz kutlu olsun. Sağlık, huzur ve mutluluk dilerim.

Bu mübarek Miraç Kandilinde dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Miraç Kandiliniz mübarek, kalbiniz huzurlu, eviniz bereketli olsun.

Hayırlı Kandiller! Miraç Kandilinizin, hayatınıza güzellikler getirmesini dilerim.


2 SMS Uzunluğunda Miraç Kandili Mesajları:

Miraç Kandili dualarla, sevgiyle ve huzurla dolu olsun. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, hidayet ve bereketle dolsun yüreklerimiz. Bu özel gecede Efendimizin miraca yükselişini anarak manevi bir huzur bulalım. Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili, Efendimizin manevi yolculuğunu hatırlatırken, dualarımızı yükselttiğimiz özel bir gecedir. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, dualarımızın bereketi daim olsun. Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili'nin feyziyle dolup taşan dualarımız, Rabbimize ulaşsın. Kutlu olsun bu mübarek gece, dualarımızın kabulüne vesile olsun. Efendimizin miraca çıkışını anarak manevi yükselişimize vesile olması dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili, yüreklerimizi aydınlatan sevgi ve hoşgörü dolu bir gecedir. Dualarda birleşelim, Rabbimizin rahmetine sığınalım. Bu özel gecede dualarımızın, hayırlarımızın kabulüne vesile olmasını temenni ederim. Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili'nin bereketiyle dolu bu özel gecede, dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz bizi affetsin, rahmetiyle kuşatsın. Efendimizin miraca yükselişiyle manevi bir yükselişe ulaşalım. Hayırlı Kandiller.


3 SMS Uzunluğunda Miraç Kandili Mesajları:

Miraç Kandili'nin feyziyle dolup taşan bu mübarek gecede dualarımızın kabulüne vesile olmasını temenni ederim. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, hidayet ve bereketle dolsun yüreklerimiz. Bu özel gecede Efendimizin miraca yükselişini anarak manevi bir huzur bulalım. Hayırlı Kandiller, dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Miraç Kandili, Efendimizin manevi yolculuğunu hatırlatırken, dualarımızı yükselttiğimiz özel bir gecedir. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, dualarımızın bereketi daim olsun. Bu mübarek gecede sevdiklerimizle bir araya gelerek manevi bir atmosferde buluşalım. Hayırlı Kandiller, dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Miraç Kandili'nin feyziyle dolup taşan dualarımız, Rabbimize ulaşsın. Kutlu olsun bu mübarek gece, dualarımızın kabulüne vesile olsun. Bu anlamlı gecede gönüllerimizi Efendimizin yüce şahsiyetiyle aydınlatarak manevi bir huzur bulalım. Hayırlı Kandiller, dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Miraç Kandili, yüreklerimizi aydınlatan sevgi ve hoşgörü dolu bir gecedir. Dualarda birleşelim, Rabbimizin rahmetine sığınalım. Bu özel gecede dualarımızın, hayırlarımızın kabulüne vesile olmasını temenni ederim. Bu mübarek gecede sevdiklerimizle birlikte manevi bir coşku içinde olalım. Hayırlı Kandiller, dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Miraç Kandili'nin bereketiyle dolu bu özel gecede, dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz bizi affetsin, rahmetiyle kuşatsın. Bu mübarek gecede Efendimizin miraca yükselişiyle manevi bir yükselişe ulaşalım. Dualarımızın ve niyetlerimizin Rabbimizin huzurunda kabul olmasını temenni ederim. Hayırlı Kandiller, dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Miraç Kandili'nin sevgi, barış ve huzur getirmesi dileğiyle.

Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir Miraç Kandili geçirmenizi dilerim.

Miraç Kandili'nin nuru kalbimizi aydınlatsın, dualarımız kabul olsun.

Bu mübarek gecede birlik ve beraberlik içinde olalım, birbirimize sevgi ve saygıyla yaklaşalım.

Miraç Kandili'nin sevgi ve barış mesajı tüm dünyaya yayılsın.

Miraç Kandili, ruhumuzun yüceliğe yükseldiği, kalplerimizin ilahi sevgiyle dolduğu bir gecedir. Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Miraç, bir yükselişin, bir aydınlanmanın ve bir mucizenin adıdır. Bu gecede gönüllerimizi aydınlığa açalım ve Yüce Rabbimize dua edelim.

Miraç Kandili'nin feyziyle, tüm dertlerimizden ve sıkıntılarımızdan kurtulup, huzura ve mutluluğa kavuşmamızı niyaz ederim.

Miraç Kandili'nin bereketi, rahmeti ve mağfireti üzerimize olsun. Tüm dualarınız kabul, kalpleriniz huzurlu olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek Miraç Kandili gecesinde, yüreklerimizdeki sevgi ve barış daim olsun. Dualarımızın kabul olduğu bir gece dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili, kalplerimize nur, gönüllerimize huzur getirsin. Dualarımızın Rab'imize ulaştığı bu anlamlı gecede, tüm dilekleriniz gerçek olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbimizin bize lütfettiği bu mübarek gecede, dualarınızı eksik etmeyin. Miraç Kandili'nin feyzi üzerinize olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili'nde, sevgi dolu kalpler, temiz niyetler ve samimi dualarla dolu bir gece geçirmeniz dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili, geçmişin hatırlatıcısı, geleceğin umududur. Bu mübarek gecede, dualarımızın kabul olması temennisiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Yürekleri birleştiren, duaları kabul eden Rabbimize şükürler olsun. Miraç Kandili'nin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç, bir yükselişin, bir aydınlanmanın ve bir mucizenin adıdır. Bu gecede gönüllerimizi aydınlığa açalım ve Yüce Rabbimize dua edelim.

Miraç Kandili'nin feyziyle, tüm dertlerimizden ve sıkıntılarımızdan kurtulup, huzura ve mutluluğa kavuşmamızı niyaz ederim.

Bu mübarek gecede, birlik ve beraberlik içinde olalım, birbirimize sevgi ve saygıyla yaklaşalım.

Miraç Kandili'nin aydınlığında, tüm insanlığın barış ve huzura kavuşması dileğiyle.

Berat Kandili Mesajları Görseli

Berat Kandili Mesajları

Berat Kandili, Müslümanlar için affın ve arınmanın gecesidir. Bu kutsal gecede insanlar, dualar eder ve Allah'tan affını dilerler. İşte Berat Kandilinizde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bazı güzel ve anlamlı mesajlar:

Berat Kandili'nin, gönlümüzdeki tüm kırgınlıklara, günah ve hatalarımıza vesile olmasını dilerim. Hayırlı kandiller!

Bu mübarek gecede tüm dualarımız kabul, gönlümüz huzur, umutlarımız gerçek olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun!

Allah'ın rahmeti ve mağfireti üzerinize olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun!

1 SMS Uzunluğunda Berat Kandili Mesajları:

Berat Kandiliniz mübarek olsun, dualarda buluşalım, günahlarımızdan arınalım.

Rabbimizin affına sığınalım, dualarımızı yükseltelim. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Ruhumuzu temizleyen Berat Kandili'nde dualarımız kabul olsun, hidayete erelim.

Günahlarımızdan arınarak huzur bulacağımız mübarek bir Berat Kandili geçirmeniz dileğiyle.

Berat Kandili dualarla, af ve mağfiret dolu olsun. Rabbimizin rahmeti üzerinize olsun.


2 SMS Uzunluğunda Berat Kandili Mesajları:

Berat Kandili dualarla dolu, af ve mağfiret dolu olsun. Bu mübarek gecede dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz bizi affetsin, rahmetiyle kuşatsın. Bu mübarek gecede huzur ve bereket dolsun yüreklerimize. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede dualarımızın ve niyetlerimizin kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, günahlarımızdan arınarak huzura kavuşalım. Berat Kandili dualarla dolu, af ve mağfiret dolu olsun. Rabbimiz affetsin, dualarımızı kabul etsin.

Berat Kandili'nin bereketi ve rahmeti üzerimize olsun. Bu mübarek gecede içimizi ferahlatacak dualar edelim, dualarımızın ve niyetlerimizin kabul olması için Rabbimize yakaralım. Dualarda birleşelim, sevgi ve hoşgörüyle dolu bir gecede buluşalım. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Berat Kandili dualarla dolu, af ve mağfiret dolu olsun. Bu mübarek gecede dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz bizi rahmetiyle kuşatsın. Bu mübarek gecede huzur ve bereket dolsun yüreklerimize. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, günahlarımızdan arınarak huzura kavuşalım. Berat Kandili dualarla dolu, af ve mağfiret dolu olsun. Rabbimiz affetsin, dualarımızı kabul etsin.


3 SMS Uzunluğunda Berat Kandili Mesajları:

Bu mübarek Berat Kandili'nde dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz bizi affetsin, rahmetiyle kuşatsın. Günahlarımızdan arınarak huzura kavuşacağımız bu mübarek gecede, dualarımızın kabulüne vesile olmasını temenni ederim. Rabbimiz bizi merhametiyle sarıp sarmalasın, dualarımızı kabul eylesin. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Berat Kandili dualarla, af ve mağfiret dolu olsun. Bu mübarek gecede içimizi ferahlatacak dualar edelim, dualarımızın ve niyetlerimizin kabul olması için Rabbimize yakaralım. Dualarda birleşelim, sevgi ve hoşgörüyle dolu bir gecede buluşalım. Rabbimiz dualarımızı kabul eylesin, günahlarımızdan arınarak huzura kavuşalım. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Berat Kandili'nin bereketi ve rahmeti üzerimize olsun. Bu mübarek gecede içimizi ferahlatacak dualar edelim, dualarımızın ve niyetlerimizin kabul olması için Rabbimize yakaralım. Rabbimiz dualarımızı kabul eylesin, günahlarımızdan arınarak huzura kavuşalım. Bu mübarek gecede sevdiklerimizle birlikte huzur ve mutluluk dolu anlar yaşamanızı temenni ederim. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Berat Kandili dualarla, af ve mağfiret dolu olsun. Bu mübarek gecede dualarımızın kabulüne vesile olacak dualar edelim. Rabbimiz bizi affetsin, rahmetiyle kuşatsın. Günahlarımızdan arınarak huzura kavuşacağımız bu mübarek gecede, dualarımızın kabulüne vesile olmasını temenni ederim. Rabbimiz dualarımızı kabul eylesin, günahlarımızdan arınarak huzura kavuşalım. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Bu mübarek gecede içimizi ferahlatacak dualar edelim, dualarımızın ve niyetlerimizin kabul olması için Rabbimize yakaralım. Berat Kandili'nin bereketi ve rahmeti üzerimize olsun. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin, günahlarımızdan arınarak huzura kavuşalım. Bu mübarek gecede sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk dolu anlar yaşamanızı temenni ederim. Rabbimiz dualarımızı kabul eylesin, Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Berat Kandili, tüm insanlık için arınma ve affedilme gecesi olsun. Hayırlı kandiller!

Rabbim, Berat Kandilinde dualarınızı kabul etsin, sizi affetsin ve size sağlık, huzur versin. Hayırlı kandiller!

Gönüllerin bir olduğu, sevginin ve saygının eksik olmadığı bir dünya dileğiyle, Berat Kandiliniz mübarek olsun!

Allah'ın rahmetinin tüm kalpleri kuşattığı bu mübarek gecede, dualarımızın kabul olması dileğiyle. Hayırlı kandiller!

Berat Kandiliniz kutlu, dualarınız kabul, kalbiniz huzurlu olsun. Hayırlı kandiller!

Tüm dualarınızın gökyüzüne açılan birer çiçek olduğu ve kabul olduğu bir kandil dilerim. Berat Kandiliniz mübarek olsun!

Bu özel ve mübarek gecede, gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin gerçek olmasını dilerim. Berat Kandiliniz kutlu olsun!

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Berat Kandilinizi kutlarım.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır: Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun…

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için…

Berat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Sema kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Berat Kandiliniz hayırlı olsun…

Bu gece Cenab-ı Hakkın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!

Sana karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, çiğdemin neşesini, lalenin gururunu, İslam'ın nurunu buket olarak gönderiyorum. Berat Kandilin mübarek olsun…

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, Berat Kandiliniz hayırlı olsun…

Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller!

Şeamet dini, gayret dini ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır" Berat kandiliniz mübarek olsun.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kâinatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. İyi Kandiller

Rüzgârın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun.

Her Mesaj , Yeni Bir Fırsat!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara